Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor teszik végre kötelezővé...

Mikor teszik végre kötelezővé az iskolákban egész napra a maszkot és a kézfertőtlenítőt?

Figyelt kérdés
Engem mélységesen felháborít, hogy van aki nem hord maszkot! Tiltsák meg, hogy legyen olyan, aki nem hord maszkot, mert mást is veszélybe sodor. Egyszerűen idegesít, hogy nekem is meglenne az a jogom, hogy ne hordjak maszkot, de én nem élek vele, mert én vigyázok másokra is.

2021. máj. 8. 15:46
 11/94 anonim ***** válasza:
38%
Én fel fogom tenni hétfőtől egész napra.
2021. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk csak a termekben nem kötelező a maszk, és szerintem jó is ez így. Mellesleg egy kicsit próbálhatnád megérteni más álláspontját is. Lehet, hogy te félsz a vírustól, de attól még más nem biztos. Az egész napos maszk hordás pedig nem is a legegészségesebb dolgok között van, és nem is szeretnék napi 7-8 órát maszkban rohadni, mert utána már valószínűleg a szagától is elhánynám magam.
2021. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 A kérdező kommentje:

#11.

Én is egész napra fel fogom tenni és nem veszem le soha, itthon szoktam enni, tehát még akkor sem kell.


#12.

Engem nem érdekel, hogy más fél vagy nem. Világjárvány van, tessék feltenni! Sok dolgozó, például egészségügyi dolgozó eddig is egész nap hordta. Szerintem jobb lenne, ha a teremben, az udvaron és mindenhol kötelező lenne. Én a maszkkal másokra vigyázok, ezt elvárom másoktól is.

2021. máj. 8. 19:37
 14/94 A kérdező kommentje:
Legyen kötelező! Félek a járványtól, ennek alapvető intézkedésnek kellene lenni. Sajnálom, hogy az igazgatók nem teszik kötelezővé mindig, mindenki számára.
2021. máj. 8. 19:38
 15/94 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd már be! Minek legyen kötelező egésznap ez az egészségtelenség? Hordd te, én nem.
2021. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 A kérdező kommentje:
Mert fontos. Én hordom. Az okos és felelősségteljes ember magától maszkot húz, a többinek meg legyen kötelező.
2021. máj. 8. 19:46
 17/94 krwkco ***** válasza:
35%
Ahol a közeli együttlét ellenére nem akarják kötelezővé tenni, ott az lehetne a megoldás, mint a dohányzásnál. Lehetnének maszkos és maszk nélküli területek. Aki a kényelem kedvéért veszélyeztetni akarja az egészségét, szabadon megtehetné, de nem mások rovására.
2021. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 A kérdező kommentje:
Ez jó megoldás lenne, de akkor is jobb lenne, ha mindenkinek kötelező lenne.
2021. máj. 8. 19:52
 19/94 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nem kell egésznap
2021. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 A kérdező kommentje:
Ezért kellene kötelezővé tenni/területeket elkülöníteni. A legjobb, ha senki nem veszélyezteti az egészségét, de akkor legalább másokét ne veszélyeztesse.
2021. máj. 8. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!