Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor teszik végre kötelezővé...

Mikor teszik végre kötelezővé az iskolákban egész napra a maszkot és a kézfertőtlenítőt?

Figyelt kérdés
Engem mélységesen felháborít, hogy van aki nem hord maszkot! Tiltsák meg, hogy legyen olyan, aki nem hord maszkot, mert mást is veszélybe sodor. Egyszerűen idegesít, hogy nekem is meglenne az a jogom, hogy ne hordjak maszkot, de én nem élek vele, mert én vigyázok másokra is.

2021. máj. 8. 15:46
 21/94 A kérdező kommentje:
Kötelezővé kellene tenni a maszk használatát! Nem érdekel, hogy kinek kényelmetlen! Ezt teljesen alapvetővé kellene tenni, egy ilyen járványhelyzetben. Ezzel nevelik bele a fiatalokba a társadalmi felelősségvállalás hiányát. Jobb lenne, ha egész nap kötelezővé tennék.
2021. máj. 8. 21:10
 22/94 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, hogy megfulladok??
2021. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
99%

Kedves Kérdező!

Ha ennyire félsz, akkor viselj olyan maszkot, amely megvéd téged a vírusoktól. A többiekkel meg ne foglalkozz, mert mindig lesz aki megszegi a szabályokat. Nem mindenki bír ugyanúgy figyelni az iskolában maszkban, van akiket ez nagyon zavar.

2021. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
86%
A mi sulinkban már szeptember óta kötelező volt maszkot hordani, kivéve az udvaron. Mondjuk ez egy gimi, érthető, hogy bevezetik, de egy 7-8 évesre én sem erőltetném rá.
2021. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
22%
Na ezért tart ott a világ, ahol.
2021. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:
Én irigylem az egyik barátomat, aki egyházi gimnáziumba jár, náluk még az udvaron is kötelező volt, mert elvárták, hogy ennyire érett legyen valaki. Tegyék mindenhol kötelezővé!
2021. máj. 8. 23:30
 27/94 A kérdező kommentje:
Jobb lenne, ha mindenhol, mindenkinek kötelező lenne.
2021. máj. 8. 23:31
 28/94 anonim ***** válasza:
93%
Még az udvaron... Reggelinél, ebédnél is hordanál maszkot?
2021. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 A kérdező kommentje:
Nem eszem iskolában. De mindenhol kötelezővé kellene tenni. Belép valaki az iskolába maszk fel, ha hazaér, maszk le. A társadalmi felelősségvállalás (nem akarok általánosítani), de kettő csoportnál van nagyon erősen jelen, a felelőtlen idősek és a felelőtlen fiatalok körében. Többek között ezzel is beléjük nevelik.
2021. máj. 9. 01:13
 30/94 A kérdező kommentje:
Abban az egyházi iskolában ez van, egész nap kötelező maszkot hordani, mindenhol és még ez mellett tartják a 1,5 m. távolságot is.
2021. máj. 9. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!