Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor teszik végre kötelezővé...

Mikor teszik végre kötelezővé az iskolákban egész napra a maszkot és a kézfertőtlenítőt?

Figyelt kérdés
Engem mélységesen felháborít, hogy van aki nem hord maszkot! Tiltsák meg, hogy legyen olyan, aki nem hord maszkot, mert mást is veszélybe sodor. Egyszerűen idegesít, hogy nekem is meglenne az a jogom, hogy ne hordjak maszkot, de én nem élek vele, mert én vigyázok másokra is.

2021. máj. 8. 15:46
 61/94 anonim ***** válasza:
91%
61. Egyik kaposvári gimibe pozitívan csalódtam, nem nevezem meg inkább. Emelt érettségin a felügyelő tanár ugyanerre kért mindenkit, s mindenki levette egyből. Hál' istennek nem ment el mindenki esze. :) De pont ez a cél a média részéről, ki tudja milyen érdekek kiszolgálására, hogy az emberek utálják egymást, pont ebbe betegszik bele jó pár ember, meg a félelembe. Csak tudnám, mi a bánattól félnek ennyire egyesek. Több ezer dologban meg lehet halni. A közutat se zárnák le hónapokra, ha mindennap történne rajta baleset.
2021. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire félsz kérdező, akkor írhatsz kérvényt az iskolának és szeptemberig nem kell majd bejárnod. Nálunk sajnos ma tették kötelezővé a maszk hordást az órákon is. :(
2021. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
98%
Minek provokálod az embereket? Jelentettelek, mert ez már vérlázító amit itt leművelsz.
2021. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 A kérdező kommentje:
Én hordom. Nem érdekel, hogy neked az-e. Nekem meg az vérlázító, ha más nem hordja.
2021. máj. 12. 21:39
 65/94 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy nem értem a kérdezőt, otthon is maszkban van, abban alszik? A barátjától/barátnőjétől is ennyire fél? Sajnálom mindenesetre őket.
2021. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
91%
#64 Fejezd be. Nem kell kötelező maszk, senki se hordaná.
2021. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, asztmáról hallottál már? Gondolom nem...
2021. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
97%
Ez a barom nem hallott róla
2021. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 A kérdező kommentje:
A családommal élek és igen, itthon is hordom, amíg nem mossa és fertőtleníti le mindenki a kezét. Persze, hogy hallottam róla, hisz én is az vagyok. Felháborít, hogy sokak szerint, meg is halhatnék, ha én nem lennék annyira felelősségteljes, hogy hordom, ugyanis nem kötelező.
2021. máj. 13. 16:13
 70/94 anonim ***** válasza:
98%

Ezt egyedül te döntöd el mármint hogy milyen szinten védekezel a vírus ellen.A többieknek az az ellenszenves velem együtt hogy ilyen erőszakosan írod amit írsz.Én biztos senkinek sem kívánnám a halálát úgyhogy nem kellene mindenkit egy kalap alá venni szerintem de te tudod.Ha jól esik akkor általánosíts csak nyugodtan mert senkit sem érdekel ez egy anonim oldalon.

Remélem nem kapod el mert nagyobb volna esetedben a rémület mint maga a baj

2021. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!