Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor teszik végre kötelezővé...

Mikor teszik végre kötelezővé az iskolákban egész napra a maszkot és a kézfertőtlenítőt?

Figyelt kérdés
Engem mélységesen felháborít, hogy van aki nem hord maszkot! Tiltsák meg, hogy legyen olyan, aki nem hord maszkot, mert mást is veszélybe sodor. Egyszerűen idegesít, hogy nekem is meglenne az a jogom, hogy ne hordjak maszkot, de én nem élek vele, mert én vigyázok másokra is.

2021. máj. 8. 15:46
 51/94 anonim ***** válasza:
100%

Teremben nem hordom. Senki se hordja teremben.

Folyosón KÖTELEZŐ. Hordom.

Ebédkor nem hordom, mert eszek.

Udvaron nem hordom ott se hordja senki.

Tesi órán se hordom ott minek XD.

Folyosón kell csak szinte.

2021. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk senki nem hordja
2021. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 A kérdező kommentje:
Nálunk is csak a folyosón kell, de én hordom mindenhol, egész nap. Tanteremben hordom, mert egymás mellett ülünk és vigyázni akarok magamra, illetve a családomra. A folyosón hordom. Ebédelni nem ott ebédelek. Udvaron hordom, azért mert veszélyes a vírus. Nem nagyon tesizünk, de hordom, mert aki igen, az összeliheg a kis házi állatkáival, amit magában cipel. Kezet és a padom mindig fertőtlenítem, amikor csak lehetőség van rá. Nálunk is sokan vannak, akik nem hordják, engem ez zavar, ezért tenném kötelezővé mindenhol, egész nap.
2021. máj. 10. 21:09
 54/94 anonim ***** válasza:
93%
ember nyugodjál már le.... oké, elmondtad 20x, hogy kötelezővé tennéd. És? Attól még nem lesz az, mert te ezt hangoztatod. Vedd fel a sajátodat, aztán maradj csöndben.
2021. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
92%

Bazdmeg, feltűnési viszketegség.

Húzz már innen.

Ha ismernénk szivesen leb@sznánk neked egyet.

2021. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekek, nem ér annyit az ipse, hogy felkapjátok rajta a vizet. Ne süllyedjünk már le az ő szintjére. Hagyjuk a francba, minden másodperc érték, felesleges olyan emberekre pazarolni, mint amilyen a kérdező is. Én inkább szánom, sajnálom szegényt.
2021. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos nem teszik szigorúbbá ezt a maszk hordást. Ha rajtam múlna bevezetném a kötelező gázálarc hordását vírusbiztos latex BDSM gumiruhával. Nem igaz hogy ennyire felőtlenek az emberek. :-(
2021. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
57%
57-es idióta vagy, maradj bezárkózva és fulladj meg
2021. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
98%
Áhá. Tehát vírustagadó vagyok, mert leírtam, mi manapság a protokoll az egészségügyben. Hát, kérdező, örülök, hogy nem a magadfajta emberek vannak többségben a sulikban, s úgy látom itt az oldalon se.
2021. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
100%
#60 Engem ne kötelezzenek maszkra! Maszkban nem lehet koncentrálni. Meg amúgyis van 30 celsius fok. Szóval nem kell maszk. Elég a suli folyosón.
2021. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!