Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor teszik végre kötelezővé...

Mikor teszik végre kötelezővé az iskolákban egész napra a maszkot és a kézfertőtlenítőt?

Figyelt kérdés
Engem mélységesen felháborít, hogy van aki nem hord maszkot! Tiltsák meg, hogy legyen olyan, aki nem hord maszkot, mert mást is veszélybe sodor. Egyszerűen idegesít, hogy nekem is meglenne az a jogom, hogy ne hordjak maszkot, de én nem élek vele, mert én vigyázok másokra is.

2021. máj. 8. 15:46
 31/94 anonim ***** válasza:
100%
aha persze nem eszel egésznap semmit suliba? látszik, hogy trollkodsz
2021. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
99%
Hagyd már!Nem normális!Leírja 100-szor szinte ugyanazt....Aztaa
2021. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
99%
Jó, és mi van azzal, aki csak az iskolában tud enni? Én szépen reggel 6 órakor elindulok busszal és jó esetben fél négyre hazaérek. Addig ne egyek semmit? Hát drágám, ezt nem fogom megcsinálni. Szünetekben igenis le fogom venni a maszkom (és az osztálytársaim is) és nyugodtan meg fogunk ebédelni meg tízóraizni. Sőt, lesz olyan tanár, akinek az óráján nem lesz kötelező a maszk, akkor én igenis le fogom venni a maszkomat. Rohadt egészségtelen...
2021. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés troll
2021. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 A kérdező kommentje:
Én soha, egész nap nem eszem iskolában, maximum valami apróságot, ha megkínálnak, de magamtól nem. Az iskolai moslék az úgyis visszajön, minek menjen le, enni meg nincs nagyon időm. Általában reggel 7 óra körül eszem reggelit és nem is eszem semmit délután 15-ig. Rajtam egész nap rajtam van, pedig asztmás vagyok és ezért nehezebb a légzésem, mégsem fulladtam meg. Mérlegelni kell, hogy az a kis nehéz légzés a kellemetlenebb vagy a kórház.
2021. máj. 9. 10:16
 36/94 anonim ***** válasza:
92%
A kérdezőhöz hasonló rettegők miatt élünk bezárva fél éve!
2021. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll és inkább társadalmilag felelős embernek mondanám magam. Rám a krónikus betegségem miatt különösen veszélyes, zavar, hogy van olyan, aki szerint mi nyugodtan meg is dögölhetünk.
2021. máj. 9. 16:01
 38/94 anonim ***** válasza:
98%
Nem kötelező iskolába járni. Ha félsz a vírustól, adasd be az oltást, és amég nem alakul ki a védettséged, addig ne menj iskolába.
2021. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim válasza:
98%
Ha te egész nap maszkban vagy és folyamatosan használsz kézfertőtlenítőt akkor mitől is rettegsz annyira?
2021. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 A kérdező kommentje:
A maszkviselés csak részben véd engem, elsődlegesen másokat véd, ezért lenne fontos, hogy mindenki más is ezt tegye. Másrészt pedig aggódom, hogy terjed a vírus, ha nem is én kapom el.
2021. máj. 9. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!