Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik orvosi egyetem a...

Melyik orvosi egyetem a "legjobb"?

Figyelt kérdés

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében élek, a megyében sajnos nincs orvosi képzés.

Ezek alapján melyik orvosi egyetemet ajánlanátok és miért?

Előre is köszi. :)



2021. máj. 31. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Debreceni Egyetem
Pécsi Tudományegyetem
Semmelweis Egyetem (Budapest)
Szegedi Tudományegyetem
65 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És hamarosan kezdődik a vita...
2021. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban szeretnél élni kb. 6 évig? Pénzügyileg és utazás (család) szempontjából mennyi fér neked bele? Ezeket gondold át.
2021. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy melyik orvosi egyetemen végeztél, akkor is kapsz állást bárhol is tanultál.
2021. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mindegyik ugyanolyan jó, Pestet sokan azért gondolják a legjobbnak, mert oda a legmagasabb a ponthatár.
2021. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. jún. 1. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen van legközelebb.

Tényleg érdekes, hogy Miskolcon csak egészségügyi kar van, és nincs orvostudományi.

2021. jún. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Igen, kár érte, pedig a Miskolcon található megyei kórház és tagkórházai is mind egyetemi oktatókórházak, szóval akár lehetne is.

Egyébként én is Debrecenre gondoltam, abből kifolyólag, hogy az van a legközelebb. 🙂

2021. jún. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!