Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársammal mindketten 1-es dolgozatot írtunk egy tantárgyból, viszont a tanár csak nekem írta be az 1-est, osztálytársamnak nem. Ez úgy két héttel ezelőtt volt, és az oszt.társamnak még mindig nem írta be, valószínűleg nem is fogja. Nem akarok neki rosszat, mert ez neki nyilván jó hogy egy rossz jegyet nem írtak be neki de velem szemben viszont szerintem tök igazságtalan. Ti mit tennétek, szólnátok a tanárnak vagy hagynátok az egészet?

2021. máj. 31. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem fogja a tiédet lehúzni, ha szólsz egyes egyedül a haveroddal cseszel ki.

Tényleg ennyivel jobban éreznéd magad tőle?

2021. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Osztom az előttem szóló véleményét
2021. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Valóban igazságtalan, valószínűleg a beíráskor elnézte a dolgot. Ha szólsz, azzal csak azt érnéd el, hogy az osztálytársadnak is beírja.
2021. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%

Igazabol veled szemben nem volt igazsagtalan, mert valoban azt kaptad, amit megerdemeltel.


Viszont az, ami az osztalytarsadra tartozik, az nem tartozik rad.

2021. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Tudom bàntja az egódat, de akkor is igazam van.


Vagy lehetsz spicli, de akkor szépen megkeserítik az életed kérdező.

2021. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!