Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott a következő szituáció:


Elhatároztátok hogy melyik szakra mentek az egyetemre. Felvettek gond nélkül. A holnapjaikon és a felvin kinéztetek a nektek jó mesterképzést. (csak azzal ér valamit a szak, de azzal sokat.)

Majd lelkesen elkezditek az egyetemet, és nemcsak az történik, hogy az egész mintatantervet most variálják át, és mindenféle elképesztő haszontalan baromságot kell tanulni, hanem kiderül, hogy azok a képzések, amiket kinéztél, már nem léteznek (hivatalos forrásból levő információ!), pedig AKTUÁLITÁSKÉNT (oda van gépelve alá, hogy 2018) van fent az egyetem oldalain. Egy árva szó sincs arról, hogy esetleg kifutó lenne.


Amit én tennék: kiiratkozom és újrafelvételizek oda, ahova eredetileg akartam csak meggyőztek hogy ne oda menjek...előtte meg dolgozom egy hozzá közeli területen...


2018. szept. 27. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakrol van szo?
2018. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tenném a helyedben, kiiratkoznék mihamarabb.
2018. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, így konkrétum nélkül. Nagyon távol áll egy mástól a két szak?
2018. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen :/
2018. okt. 1. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan mért nem lehet leírni konkrétan milyen szak.
2018. okt. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy nyelvszak.
2018. okt. 18. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz ki ne derüljön melyik suli, melyik szak.
2018. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!