Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistaként hol/kinél...

Egyetemistaként hol/kinél találom az oktatási azonosítómat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Saját magadnál :D kinyitod a bizonyítványod és kb a 3 oldalon ahol az adataid vannak vagy akár a diákon lesz egy számsor nálunk hetessel kezdődött. Azonosító számként van feltüntetve. Ha a diákodon nézed akkor NEM a kártyaszámról beszélek ami a jobb sarokban van, hanem alulról a második rublikában lévőről.
2021. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az OM kártyán, amit egyesek (jogosan) papírnak néznek kártya helyett és kidobják...


[link]

2021. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, és 7-essel kezdődik és 11 karakter hosszú. Ne keverd össze az azonosítószámmal!
2021. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

én most végeztem az egyetemmel, diákom nem volt, mert kocsival jártam.

nem tudom 1-es milyen bizonyítványról beszélsz, de egyetemen nincs ilyen

az indexünk meg benn van az egyetemen, nem is hozhattuk el évek óta, minden digitalizálva van, de a neptunhoz már nincs hozzáférésem

2021. aug. 1. 20:37
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Akár általános iskolás akár középiskolás ez az azonosító soha nem változik bármelyikben megtalálod.
2021. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem stimmel, amit mondok

megkerestem a régi-régi diákomat, amit 2002-ben állítottak ki, amikor az első főiskolámat kezdtem, ezen egy 10 számból álló sor van, vagyis ez a diák kártyaszáma, nem az oktatási azonosítóm.

más szám nincs rajta

2021. aug. 1. 20:57
 7/14 A kérdező kommentje:
és ez a 10 elemű számsor nem 7-el kezdődik, hanem 0-val
2021. aug. 1. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Középsulis bizonyítvány? Általános iskolai? Ellenőrző?
2021. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
gimisben sem volt benne, de most megtaláltam az egyetemről egy papírt, amin rajta van...
2021. aug. 1. 21:11
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Neptunban a személyes adatoknál megtalálod.
2021. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!