Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek furán néznének rám?

Szerintetek furán néznének rám?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy bár egészen más szakon leszek az egyetemen, de szabválnak felvennék fizikát meg programozást.

Az egyetem előtt is eléggé érdekeltek ezek, de nem akartam teljesen ebbe az irányba indulni. Már aránylag sokat tanultam a programozást is, ezért gondoltam menne, ha felvenném az alap tárgyakat ezekből, amiket lehet szabválnak is.


Csak lehet furán nézne rám mindenki, hogy mit keresek ott, akkor miért nem oda mentem alapból, vagy akármi.

Szerintetek normális lenne ilyet csinálnom?


2021. aug. 3. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá lehetőség, vedd fel. A szab.válnak az a lényege, hogy más területeket is megismerj.
2021. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nalunk van aki kemiat vett fel magyaroskent. Senkit nem erdrkelt sőt ha csak nem mondod nem is fogja senki tudni a szakod az oktaton kivul.
2021. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 3. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel nyugodtan, nem fognak rád furán nézni.
2021. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!