Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem mellett hogyan tudok...

Egyetem mellett hogyan tudok dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha szeptembertől szeretnék kezdeni, akkor már most érdemes elmennem diákszövetkezetbe, vagy elég szeptember elején? Vagy előbb várjam meg hogy milyen órarendem lesz?

2021. aug. 13. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Van vagy 20 normális diákszövetkezet, szóval sok energia végignézni :D kezdj el nézelődni, hogy szeptemberre körvonalazódjon, hogy mit szeretnél
2021. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Én most kezdtem, hogy megismerjem a munkát még így nyugiban, de lehet úgy is, ahogy te gondolod.
2021. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg hogy milyen órarended lesz, különben nem tudod lebeszélni hogy mennyit, hogyan tudsz dolgozni. Mert nem mindegy a munkáltatónak, hogy egy héten tudnál 16 órát dolgozni úgy,h ogy 2x8 órát mész be, vagy 20-at úgy, hogy egyszer 6órát, többin meg 3-4et. Az sem mindegy sok helyen, hogy melyik napokon mennél be.

Persze érdemes most nézegetned, hogy táékozódj, milyen munkák vannak, milyen bérért, de ahhoz hogy tovább lépj, mindenképpen kelleni fog majd az órarended

2021. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!