Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia ( PPK) szakon...

Pszichológia ( PPK) szakon kizáró ok a diszkalkulia?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

10. Cáfolj meg.

Alapszakokkal nem megy semmire pláne pszicho-val.

2021. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én diszes vagyok, harmadéves pszichón. Azt hiszem papíron nem lehetsz diszes, viszont én eddig átmentem minden stat vizsgán.

Borzasztóan nehéz volt de átmentem

2021. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11

Önmagában nem, de ahhoz, hogy mást csináljon, nem tudja csak úgy kikerülni az alapszakot. Az a te bajod, hogy minden képzést kompakt arany tojást tojó tyúknak kezelsz és nem bírod elfogadni, ha valami nagyobbnak a része vagy egyáltalán, a kérdező nem akar benne dolgozni, csak érdekli.


Nekem is pszicho alapszakom van, mégis mesterséges intelligenciával foglalkozom... Jaj, hűha, hát hogyan? Úgy, hogy nem csak egy végzettséged lehet.

2021. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Nem Pazmany hanem KRE de harmadeves vagyok pszicho BA-n es a stat volt az egyik kedvenc targyam diszkalkuliaskent. Konkretan semmi matek nem kell hozza stat programok szamolnak helyetted.
2021. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!