Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most hogy kötelező a maszkvise...

Most hogy kötelező a maszkviselés mire fogtok hivatkozni?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják az ellenesek hogy biztos nem lesz digitális oktatás mivel meg a maszk sem kötelező!

Na mostantól mit fogtok mondani?



2021. nov. 18. 18:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Közelítünk az online oktatás lépcsőfokához, ne aggódjatok. Úgyis felnyomjuk a görbét, a kórházak összeomlanak, és megkapjuk az online oktatást, addig is türelem elvtársak, türelem. Lesz itt még jó idő.
2021. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

Idézem:


"a digitális oktatás nem tér vissza, de tovább javítaná a helyzetet, ha a 12 év alattiakat is be lehetne oltatni. Jó esély van arra, hogy december elejére megérkezzen a szükséges engedély."

2021. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, ezt honnan szerváltad?
2021. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem a 12-es válaszoló vagyok de ezek elhangzottak a mai kormányinfón, valószínűleg onnan van.


Én személyszerint indokoltnak tartom a digitális oktatást, de annyira nem hajlik rá a kormány, hogy eléggé kétesélyesnek érzem.

2021. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
13: index cikk a kormányinfóról
2021. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%

Azon elgondolkoztatok már hogy 6 millió beoltott van, és mégis ugyan annyi a beteg a kórházban mint mikor nem volt oltás?

Ha már a címszavakat olvastam.. :)

2021. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Igen, indokolt lenne a digitális oktatás, már régóta (talán a szemeszter elejétől eleve), legalábbis a felsőoktatásban. Mert ott megoldható (könyörgöm, felnőtt emberekről van szó) és akárki akármit mond, 15 fős csoportokban is meg lehet fertőződni, nem hogy nagy előadásokon. (Főleg ha tojnak az előírásokra és még maszkot sem képesek hordani. Igen, simán két hónap után is gyalogolnak be maszk nélkül és tettetik magukat süketnek, amikor a portás rohanva kiabál utánuk.) Ráadásul egy egyetemen jóval több diák van akár egyszerre is, mint az átlag iskolákban. DE! Szerintem nem lesz változás, mert olyan a kormány, amilyen. Legfőképpen önérdek vezérelt és felelőtlen, s a választásokra készülnek. Lehet sorolni az indokokat, hogy miért nem jó a digitális oktatás és hogy ez nem is az, meg az emberek hiánya (ami őszintén szólva nem érdekelt csöppet sem)… de sokaknak jóval előnyösebb volt és semmi nem volt, amit ne tudtak volna elmondani a tanárok. Nekem biztosan jó volt, aminek számos oka van, többek között: először is, tudtam többet pihenni/aludni és nem hullaként jöttem haza, nem gyomorgörccsel jártam-keltem, figyelhettem az egészségi állapotomra (van egy nagyon aktív krónikus betegségem), tudtam rendszeresen étkezni, takarítani, jutott több idő a külsőmmel is foglalkozni (mert igenis fontos törődni magunkkal); be tudtam osztani az időmet; minden kurzusra tudtam készülni, szinte mindent elolvastam és kijegyzeteltem, majd vizsgára felkészültem; időben készen lettem a dolgozataimmal és nem volt apelláta a halogatásra, rendszeresen foglalkoztam mindennel; nem azzal ment el az idő, hogy suliba készülök és ide-oda rohanok, majd azt próbálom kipihenni; két egyetemen tanulok 2 nagyon nehéz szakon, úgyhogy rettenetesen sokat segített ez az egész, mert az órák minimum 90%-án részt tudtam venni (kivéve, amikor brutál rosszul voltam), még úgy is, ha ütközött, de aztán mindent végig tudtam hallgatni ahányszor csak akartam (igen, volt segédanyag, felvétel és a tanárok is feltöltötték, ezzel szemben most ÚJRA könyörögni kell hetekig, ami nevetséges 2021-ben), le tudtam jegyzetelni mindent (ez különösen jól jött a gyakorlati tárgyakon, amikből nem vagyok jó, mert pl. stat.); rengeteg kurzust fel tudtam venni és mindet teljesítettem, az esetek nagy részében 4-es - 5-ös osztályzattal, de még abból is jobb jegyet kaptam, amiből simán tuti megbuktam volna, s NEM, nem puskázással értem el; s még sorolhatnám… szóval rám csak jó hatással volt, igaz, fáradt voltam, kemény volt, de megérte. Ezzel szemben most hulla vagyok a rohangászástól, a feladataimmal szörnyen meg vagyok csúszva, a szakirodalom 10%-át se olvastam még el, minden nap gyomorgörccsel kelek, fekszek, megyek suliba, itthon meg bámulok ki a fejemből, az egészségem pedig a béka segge alatt, mert -mindamellett, amit leírtam- elvárják, hogy betegen bemenjek a tömegbe, miközben az orvosi ellátás nem működik normálisan és az emberek sz..nak az alapvető higiénés szabályokra, magukért se teszik meg, nem hogy másokért. Szóval sz..ban van az ország, de vegye mindenki komolytalanul. Ilyen ez a Magyarország. Tehát szerintem nem lesz online munkarend, de ne legyen igazam.
2021. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

A többség nem a digitális oktatás ellen van, hanem a hitványság ellen.


A legtöbb helyen undorítóan beleszartak a tanításba, amíg otthonról ment.


És a tanulásba is.


Nem az a baj, hogy otthonról kell tanulni, hanem az, hogy vizsgázni is. Ott tartunk már, hogy teljesen alkalmatlan, nagy rakás szar emberek jutnak át a számonkéréseken csalással és kaszálják el az aktívan tanuló réteget időkorlátokkal és undorítóan hitvány óraadással.


Persze, tök jó nem bejárni. De annyi ponton megvan ennek a böjtje az oktatáson belül, hogy ezt nem fogják még egy évig, de még fél évig sem engedni. És egyébként meg érdemes arra is gondolni, hogy nem az online oktatás az egyetlen következménye a lezárásoknak. Sokkal fontosabb dolgok is vannak ennél, amik a zárás áldozatául esnek/esnének.


Nem lesz itt semmi. Nem azért, mert nem lehetne, hanem mert másfél évnél tovább ez nem fenntartható.

2021. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

Csak azokban az iskolákban kötelező a maszk, ahol az igazgató elrendeli.

Amúgy ha lesz is, idén már biztosan nem, tekintve, hogy 1 hónap és itt a téli szünet.

2021. nov. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%
Már tagadják, hogy lesz digitális oktatás? Haladunk elvtársak, haladunk.
2021. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!