Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most hogy kötelező a maszkvise...

Most hogy kötelező a maszkviselés mire fogtok hivatkozni?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják az ellenesek hogy biztos nem lesz digitális oktatás mivel meg a maszk sem kötelező!

Na mostantól mit fogtok mondani?



2021. nov. 18. 18:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%

Osztrákoknál hétfőtől online oktatás, egyelőre 10 napra.

[link]

2021. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Közben updatelték a cikket, ez az aktuális: "Az iskolák az első hírekkel ellentétben nem zárnak be, azonban bárki orvosi igazolás nélkül is dönthet úgy, hogy nem küldi a gyerekét iskolába. Az otthon maradt gyerekeknek lehetővé kell tenni, hogy zökkenőmentesen követhessék a tanrendet."
2021. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22%
21:57,Nekik még azt sem lehet elhinni amit kérdeznek szóval ez nem releváns.
2021. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
93%
Én azért remélem h ha lesz is online oktatás az alsósok mehetnek.
2021. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk hála az égnek nem lesz online oktatás. Ma jött már róla dékáni üzenet.

Én azért örülök neki mert itt a tanárok nagyon szivattak mindenkit online-ba mert úgyis tudták h mindenki puskàzik és kb lehetetlen időkeretet adtak a feladatokra. Úgyhogy örülök h bent lesz az egyetemen. Az meg h oda kell a maszk még bent vagyok az engem nem érdekel az a legkisebb gond😇😀

2021. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!