Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt fakton nem lehet megbukn...

Emelt fakton nem lehet megbukni ugye?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy emeltre még tavaly, de sajnos a 9. órában van, a hazautazás pedig nyűgös mert egy kis faluban élek, ezért 1,5 órát kéne várnom a következő buszra. Kb 14 alkalomból 4-en nem voltam ott, de a tanár már rákérdezett párszor, hogy miért járok el. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek véletlen nem veszek részt az órák 20%-án, akkor újra kell kezdenem az évet? 5-ös tanuló vagyok alapból és kár lenne emiatt megbukni. Az órát hivatalosan jegyzik a krétában, de jegyet nem kapunk belőle, ezért csak a mulasztások miatt lehet gond.

2021. dec. 9. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg lehetett, de mi kaptunk jegyet is ugyanúgy. Voltak dolgozatok, felelések. Ha nálatok nincs jegy, akkor gondolom nem, de az igazolatlan hiányzásokból viszont lehet baj. Nem tudod megbeszélni a tanárral, hogy a busz miatt engedjen el kicsit előbb?
2021. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nincs igazolatlanom, mert tegnap írta be az első ellógásomat, a másik 3 meg betegség miatt volt. Angolon például tavaly annyit kaptunk év végén, meg félévkor, hogy "megfelelt" semmi más értékelés
2021. dec. 9. 19:23
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez másik tárgy volt, meg rendesen tudtam járni
2021. dec. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!