Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államvizsgán mennyire szoktak...

Államvizsgán mennyire szoktak buktatni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy a záróvizsgán mennyire szokták a tanárok még szivatni a hallgatókat, vagy inkább itt már segítőkészek? Kb. már 2 hete tanulok rá, de néha úgy érzem, hogy ha valami olyan témába kérdeznek, akkor azt nem fogom tudni megválaszolni, mert egyszerűen 6 tárgy anyagát nem lehet annyira elmélyíteni, hogy mindenre lehessen emlékezni.

Légyszi írjátok meg az ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat, előre is köszönöm!



2021. dec. 30. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint iskolafüggő. PTE-ETK mentőtisztin 4-5 kör se volt ritka, de mondjuk BTK-n csak 1-2 ember bukott, a többiek simán vették a kanyart. A jogról megint nem hallok jókat, de aki pl. IT vonalon tanult, ritka a bukás, ha valaki odáig eljut.
2021. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökin az összes tanár a soha nem tapasztalt jóindulatát vette elő, "aki idáig eljutott, már ne szpassuk" alapon. Hármasnál rosszabbat senki sem kapott, tízen végeztünk a szakirányon.
2021. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki az egész képzés alatt f***kalap volt, az államvizsgára sem változott jótündérré.
2021. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanárszakon simán előfordult a kétszeri buktatás is!
2021. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Én PE-GTK műmenen vagyok. Nem tudom, hogy az Egyetemről, vagy esetleg a Karról vagy a szakkal kapcsolatban van-e ilyen tapasztalatotok?

2021. dec. 30. 18:41
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk az van, hogy a tanár előre megad 2 tételt,ami leginkább illik a szakdogádhoz, és arra delkészülaz előre az államvizsgára. Szóval nincs tételhúzás,előre tudni fogod, mit mondassz el,és csak azt kell megtanulnod.
2021. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 melyik egyetem?
2021. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem es tanárfüggő. Sajnos van ahol keményen szivatnak. Nekem is ismerősömeg Szegeden TTK-n elsőre meghúzták sajnos, pedig ő a lelkiismeretesen készülő fajta.
2021. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk júniusban Pannonon proginfón 9-ből 3 bukott aznap, amikor én voltam. Szóval elég szakfüggő.
2021. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Két külön intézményben is államvizsgáztam két külön szakon. Egyiknél az volt, hogy ha megbuktál volna akkor minden másik tantárgyad jegyét lerontják és akkor nem buksz meg. Másik intézményben pedig egy ismerősömnek nem sikerült a szakdolgozatát megvédenie (tantárgyak meglettek).
2021. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!