Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gáz az, hogy nem...

Mennyire gáz az, hogy nem tudom mi akarok lenni?

Figyelt kérdés
Középiskolás 2-os vagyok, lassan itt az ideje jelentkezni fakultációra. Viszont, nincs semmi elképzelésem hogy mit is akarok dolgozni. Természetesen tovább szeretnék majd menni a gimiből. Nem igazán vagyok egy racionális ember (3-as matek, 2-es fizika). Magyar-történelemben gondolkoztam, viszont azzal nem sokra megyek, tanár nem igazán lennék. Ezek mellet a földrajz is megfordult még a fejemben. Valami olyat szeretnék a jövőbe csinálni amit elsősorban szeretek, másodszor ppedig nem csak eltartani, hanem komoly anyagi hátteret tudjak biztosítani a jövőbeli családomnak.

2022. jan. 21. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha komoly anyagi háttér fenntartása a cél, akkor matematikai, fizikai, informatikai vonal ajánlom.


Humán jellegű dolgokkal nem fogsz minőségi életvitelt biztosítani.

Még az idegen nyelvek tanulása jó ötlet. Angol, német, orosz, holland.

2022. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
-t
2022. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én se tudtam ennyi idősen. Szerencsére jelentkezés előtt pont kitaláltam. Azóta is azt csinálom és nagyon élvezem. Túlzás nélkül ez volt életem eddigi legjobb döntése.
2022. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Uccsó mit végeztél?
2022. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Dugulás elhárító.
2022. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

abszolút nem gáz, maradj nyitott mindenre

én 12-ben a jelentkezési határidőnél se tudtam, végül találtam egy szimpi mesterszakot (statisztika). beítam és elvégeztem egy olyan alapszakot, ami ahhoz a mesterhez kellett (szociológia). habár azt nem szerettem, de elkezdtem párhuzamosan egy tök másik alapszakot amit szerettem (turizmus)

és végül bejutottam és elvégeztem a kinézett (sttaisztika) mestert is. igazából akkor jöttem rá, hogy azzal akarok foglalkozni


szóval ehhez képest a te korodban bőven nem gáz ha még nem tudod hogy merre. maradj niytott, vegyél fel minden fakultációt ami kicsit is érdekel, mert leadni könnyebb lesz mint felvenni a fonalat ha mégis azzal szeretnél foglalkozni és később jelentkeznél

2022. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!