Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktathatnak Rajzból?...

Megbuktathatnak Rajzból? (bővebben lent, sokan írjatok)

Figyelt kérdés
Szóval 11.-es gimnazista vagyok. A tavalyi rajz tanárunkat nem igazán érdekelte a dolog, ha csináltál valamit adott rá egy 2-est vagy egy 3-ast. Az új tanár viszont nagyon komolyan veszi, mert ő rajzos osztályokat is tanít, és kijelentette hogy megfog buktatni, de én tényleg csak ennyire tudok rajzolni. Most mi lesz?
2010. szept. 9. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A tehetségtelenségre való panaszkodást és a nem rajzolást a legvégső esetre említettem, amikor már semmi sem használ.
2010. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az is igaz, hogy még 2 hete jársz iskolába...


nyugi, ha normálisan viselkedsz 100%, hogy nem bktat meg.


Persze ha visszabeszélnél, meg nem rajzolnál, akkor vszínű h megbuktatna, teljesen jogosan.

2010. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!