Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok, ti hogy viseltétek...

Orvosisok, ti hogy viseltétek a csúszást?

Figyelt kérdés
Ott tartok, hogy megszületnem is kár volt, és fogalmam nincs, mihez kezdjek magammal.
2022. jún. 26. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül csúsztam, hanem egyetemen kívüli gondok miatt. Volt elég bajom, az volt a legkevesebb, hogy csúsztam. Igazából egyáltalán nem számított. Legalább az alattunk lévő évfolyamot is jobban megismertem.
2022. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TearX válasza:
100%
Én tavaly csúsztam, az őszi félévben a ráépülős tárgyakból csak egyet tudtam felvenni, és mellé sok szabvált. Összességében még pozitívan is jöttem ki, mivel haladtam a szabvál kreditekkel, nem kellett minden "fajsúlyos" tárgyat egyszerre vinnem, és az a csoport ahova kerültem sokkal jobban tetszik mint az előző. Plusz, mint később kiderült a velem eredetileg kezdő társaim az őszi félévben azokat a tárgyakat csúsztatták, amit én fel se tudtam venni, mivel nem bírták volna megtanulni idő hiányában.
2022. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nyelvvizsgám nincs, s mindjárt diplomaosztó, de azonkívül minden összejött, lemaradok róla... próbálj te is vhogy pozitiv lenni!
2022. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem meg nyelvvizsgám nincs, s mindjárt diplomaosztó"


Ne hari, de ha végignyomsz 6 évet az orvosin, utána egy angol b2-nek gyerekjátéknak kéne lennie, akár be is tudnád magolni az egészet....

2022. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem vagyok orvosis, hanem egészségtudományi karra járok, de első év után én is ugyanígy éreztem, mint te. Én nem csak egy tárgyból buktam, hanem többől is, átraktak államiról fizetősre is. Ma már elmondhatom, hogy hivatalosan is végzős leszek szeptembertől, visszakerültem államira, 3 félévben is kaptam ösztöndíjat és szeptemberben is fogok... Ezzel nem (csak) dicsekedni szeretnék, hanem motivációként írom, a legmélyebb mélypontról is van kiút. Nehéz lesz, del meg tudod csinálni. Ki kell tűzni egy célpontot és nem szabad lejjebb adni belőle. Én azt tűztem ki, hogy 2023-ban igenis végzek, és ez így is lesz.

Minden okkal történik, engem pl. az is motivál, hogy az évfolyam, amelyhez lebuktam nagyon jó kis társaság, megszerettem őket, és szerettem volna velük együtt végezni, az eredeti évfolyamon nem igazán találtam a helyemet.

Ezt a csúszós évet pedig használd ki, vegyél fel annyi szabvált, amennyit csak tudsz, dolgozz, én még a jogosítványomat csináltam meg abban az évben.

2022. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4es német b2 kell, angol sajnos nem az első nyelvem, szarul tanították, még sajnos a németet is.
2022. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!