Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem mennyire konzervatív?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok felvételizni és az egyik esélyes jelöltem a PPKE, viszont én liberálisabb beállítottságú vagyok, nem vagyok hívő és biszex vagyok.



Szóval kiváncsi lennék ottani hallgatók véleményére. Azt tudom, hogy nem nézik ki aki nem vallásos, de azért kiváncsi lennék, hogy milyen ott egy más beállítottságú embernek.



2022. júl. 24. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogra járok, a kutyát nem érdekli a nemi és vallási orientáció. Én pl ateista vagyok, és ismerek még néhányat, a szexualitás meg nincs ráírva senkire, és nem is érdekel senkit.
2022. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a BTK-ra jártam, volt meleg szaktársam, de senkit nem érdekelt. És az a tapasztalatom, hogy ott is sok az ateista, nem vallásos a többség.
2022. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!