Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek rossz ötlet...

Szerintetek rossz ötlet parókában iskolába menni?

Figyelt kérdés
Sajnos tavasz végén nagyon durván tönkrement a hajam, ezért muszáj volt levágatnom, és iszonyatosan hiányzik :c Néztem interneten olyan parókákat amikről meg sem lehet mondani hogy azok, egyet rendeltem is és nagyon szép, sokkal jobban néz ki mint a rendes hajam. De akkor is bennem van a gondolat hogy Magyarországon ez nem olyan általános, és mi lesz ha megszólnak a tanárok, vagy az osztálytársaim...

2022. aug. 2. 17:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Mennyire rövid a hajad hogy nem tudod elképzelni vele magad?
2022. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb az államig ér.
2022. aug. 2. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Hajhosszabbítás?
2022. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, miért nem jó az állig érő hajad, de nyilván ezt te érzed, semmi jogom beleszólni.


Azt azért jobb, ha tudod, hogy nincs olyan, hogy nem látszik, hogy paróka van rajtad. Legkésőbb az első tesiórán kiderül majd. Szerintem ha mindenképpen szeretnéd, akkor az a legjobb, ha az első napi osztályfőnöki órán felállsz, hogy nem érzed magad komfortosan a saját hajaddal, úgyhogy ezért parókát hordasz. Sokkal jobb, mint ha később derül ki - az osztálytársaidat pedig te ismered, mennyire fogadják el.


Az én véleményem az, hogy a saját hajaddal jobban járnál, amiatt senki nem cikizne. Normális ember a paróka miatt sem, legfeljebb nem értené, de hát sokféle ember van egy osztályban.

2022. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a többieknek így tetszel jobban, állig érő hajjal. Majd megnő, és akkor neked fog jobban tetszeni.
2022. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a tanáraidat, osztálytársaidat hogy valószínűleg mit szólnának hozzá. Nálunk mindenki leszarta volna, mindenki azt csinált magával és úgy nézett ki ahogy akart, senki nem szólt bele. Bár a mi iskolánk elég liberális volt, voltak nyíltan meleg tanárok, transz tanulók akiket mindenki a választott nevükön hívott stb. Egy konzervatív vallásos iskolában nyilván más a helyzet.

Ha úgy érzed hogy a többieket nem érdekelné, vagy csak annyira hogy abba te is beletörődnél illetve úgy érzed hogy tényleg olyan borzalmas az a haj akkor nyugodtan menjél parókában.

De jobb ha tudod hogy nincs olyan paróka amin nem látszik közelebbről megnézve hogy paróka és nem az igazi hajad. Arról nem is beszélve hogy az ilyen, jobb minőségű parókák elég komoly összegekbe kerülnek, 50-100ezer akár. Ha neked ez megér ennyit, ahelyett hogy várnál pár hónapot amíg megnő akkor csináld.

2022. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ilyen extrém színű akkor biztos nem probléma, van olyan is, akinek mondjuk kihullik a haja és azért hord parókát, nincs ezzel semmi baj.
2022. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!