Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, ti mennyit...

Egyetemisták, ti mennyit tanultok egy átlagos nap?

Figyelt kérdés

Szakot is írjátok kérlek.

Vizsga és nem vizsga időszak akár külön, ha olyankor változik.



2022. aug. 27. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szorgalmi időszakban is nagyon változó. Vannak napok, amikor dolgozok, és utána a páromhoz megyek, olyankor semennyit. De olyan is van, hogy 2-kor hazaérek, és 10-ig tanulok utána. Az átlag olyan 2-3 óra lehet. Vizsgaidőszakban enni és napi egy órát mozogni állok fel, amúgy felkeléstől lefekvésig. Mérnök MSc.
2022. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
A lényeg hogy ne úgy tanulj, hogy csak a ZH-k előtt állsz neki, hanem pl ha amikor hazamész, akkor az aznapi anyagot megtanulod, gyakorlod és ZH-k előtt már csak át kell nézned ami kell. Én első félévben mindig úgy tanultam, hogy a ZH-s hét (kb 4-5 ZH azon a héten) előtti héten kezdtem neki mindennek és hidd el nagyon rossz volt, a teljesítményen is meglátszott.
2022. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Joghallgató vagyok, szorgalmi időszakban napi 3-4 óra (órák után is). Vizsgaidőszakban valahol 10-12 óra között
2022. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Átlagos nap semmit, max otthon meg atnezem ha valami nem volt tiszta (ez elég ritkán jut eszembe🙃)


Zhk előtt naponta 1-2-3 órát, tantárgytól függ, azért nem viszem túlzásba😂


Vizsga időszakban általában 6 órát kb, de van sokszor hogy sokkal kevesebbet, van hogy többet, attól függ melyik tárgy és hogy mennyi időm van éppen, vagy mennyi kedvem, mennyi szünetet tartok közben stb.


Corvinus pénzügy számvitel (4,5 fölött volt az atlagom)

2022. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Szorgalmi időszakban semmit.

Vizsgaidőszakban kb 12-13 vizsgám szokott lenni, általában 500-1000 oldalas könyvet kell majdnem szó szerint bemagolni.

Vizsga előtt 2-3 nappal szoktam elkezdni tanulni, de akkor reggeltől estig (napi kb 10-12 órát).


Pszichológia

2022. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
53%

Szorgalmi időszakban csak akkor amikor muszály volt.


Vizsgaidőszakban a vizsga előtti 6 napban 8 óra (persze a karácsony meg szilveszter az szent, ott este buli van)

Záróvizsga: Reggel nyolctó este tízig kisebb megszakításokkal.


Jogi kar

2022. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Muszáj*
2022. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!