22 évesen egyetem?

Figyelt kérdés
Szerintetek nappalin vagy estin érdemes? Van, aki ilyenkor kezd nappalin? (Szerencsére a szüleim támogatnának benne)
2022. aug. 31. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok most kezdek el ujra egy egyetemi kepzest nappalin, azelott pedig levelezon vegeztem, mikor azt elkezdtem. Amikor az elso diplomamat csinaltam mikor 19 evesen odakerultem volt szaktarsam (nappalin) aki 37 eves volt. Neked kell eldonteni
2022. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen kezdtem és nem voltam egyedül. Az egyetem már nem annyira korilag behatárolt mint a középiskola. Én azt mondom, ha az, amit tanulni akarsz csak nappalin van (és megteheted) akkor menj nyugodtan. Nehogy azért ne csináld, mert azt hiszed idős vagy hozzá. Nem vagy.
2022. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen olyan szakra mentem, amit abbahagytam mert nem tetszett.

Aztán 23 évesen ujrafelveteliztem egy másik alapszakra és nem bántam meg.

Voltak fiatalabb és idősebb szaktarsaim is nappali tagozaton. Végül ennek a szaknak a segítségével találtam meg a hivatásom.


A mesterképzést 27 évesen kezdtem levelező szakon, és én vagyok az egyik legfiatalabb. Mindenki más idősebb, karrierben is máshol tart. Éppen ezért a mesterszakos osztálytársaim sokkal elhivatottabb, mint a ba szakos szaktarsaim voltak :)


Nekem egyébként tervben van még egy mesterképzés vagy egy szakirányú továbbképzés. :)


28/nő

2022. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
25-28 éves korom között jártam nappalira és senkit nem zavart, hogy idősebb vagyok. Emiatt ne aggódj!
2022. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nappalin szerintem!
2022. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha ebbe dolgozol majd,akkor hajrá!

Nem tudom honnan ered ez a kor dolog.22 évesen nem fogsz kitűnni,nem vagy annyival idősebb.23 vagyok és most leszek a második szakomon nappalin.

2022. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nappalisoktól kérdezem, ti dolgoztok mellette?

Van köztetek olyan, aki 25 éves koràig nem is dolgozott semmit?

2022. szept. 1. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetem előtt dolgoztam pár hónapot és most kezdem újra a munkát 30 évesen. (Így alakult, hamarabb kellett volna, de nekem elég nehezen ment az egyetem, örültem, hogy bírtam. Tudom máshogy kellett volna, de a múltat nem lehet megváltoztatni.)
2022. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is alig dolgoztam egész életemben és ha elkezdem az egyetemet, akkor abbahagyom a munkát. Csak érdekel, hogy ez mennyire “elfogadott” manapság. Szeretnék a saját talpamon állni, ez igaz, de a szak, amit kinéztem SZERELEM és szeretnék jól teljesíteni, nem a munkával elvenni az energiáimat.
2022. szept. 1. 20:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

kilences vagyok


Ha tényleg szeretnéd és megteheted akkor ne az tartson vissza, hogy xy mit gondol. Nyilván más az ha valakinek tudnak segíteni a szülei és az, ha nem.


Magaddal foglalkozz, ne arról, hogy más mit gondol. Lehet, hogy most kihagysz pár évet, de később sokkal előrébb leszel.

2022. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!