22 évesen egyetem?

Figyelt kérdés
Szerintetek nappalin vagy estin érdemes? Van, aki ilyenkor kezd nappalin? (Szerencsére a szüleim támogatnának benne)
2022. aug. 31. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Adom a tizest.
2022. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én dolgozok mellette elég sokat, de nekem olyan szakom van ahol nem kell megszakadni.
2022. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igy gondolom en is. En nappali mellett dolgoztam de nekem szerencsere megerto volt a fonokom igy rugalmas volt a munkaido, tudtam dolgozni suli elozz vagy suli utan, esetleg be tudtam potolni a melot hetvegen.


Ha lett volna ra lehetosegem anyagilag, hogy ne dolgozzak mellette en sem tettem volna, hanem en is a tanulmanyaimra koncentraltam volna


De rajtad kivul senkinek semmi koze hozza hogy te most eppen dolgozol e az egyetem mellett vagy sem. Ha megteheted akkor aknazd ki.

2022. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

22 leszek jövőre, akkor megyek egyetemre. Levelezőn fogok csak kezdeni, mert a nappali nem férne bele az életembe/jó a munkám, nem akarok felmondani, stb/.

Egyetemet 40 évesen is el lehet kezdeni, nincs belőle semmi. Szerintem az én szakomhoz viszont felesleges nappalira járni/pláne, hogy mellette estin fogok csinálni még egy képzést/.

2022. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!