Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz online...

Szerintetek lesz online oktatás úgy, hogy ez a 18 fok is beigazolódott?

Figyelt kérdés
Csak érdekel mit gondoltok róla, mert személy szerint már infókat is hallok, hogy pár hónap múlva tervezik. A tipikus ''mInEk TeSzItEk FeL eNyIsZeR eZt A kÉrDéSt" válaszokra egyből megy a piros gomb.

2022. szept. 18. 19:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

9-es, az államot az pont nem érdekli, hogy neked mennyibe kerül a fűtésed. Nem véletlen hoztak olyan határokat, amelyeket minden család átlép.

Egyébként én nem tudom ezeket hol hallottátok, nekem két gyerekem jár két különböző iskolába, de mindkét helyen azt mondták, hogy nem lesz online oktatás. Persze ez még változhat.

2022. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 NTBS ***** válasza:
79%
Ha lesz 18 fok, akkor nem lesz online.
2022. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Hol lesz 18 fok? Kint? Már most is hűvösebb van reggel.
2022. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
78%

#11: Ha az államot nem érdekelné, mi lesz az emberek fűtésével, akkor simán piaci árat fizettetne mindenkivel, minden korlátozás nélkül.

#10: Ez nem biztos, hogy segítene a családokon, mert igaz, hogy lesznek elbocsátások, de ez egyenlőtlenül helyezkedik el az országban. Nem biztos, hogy minden család közelében lesz egy munkanélküli, aki tud vigyázni néhány gyerekre cserébe a fűtött helyiségért meg élelemért.

Kérdezőnek: Lehet online oktatás, de nem novembertől vagy decembertől, hanem már a szezon vége felé, különösen, ha hideg lesz a tél. Novemberben meg decemberben még lesz gáz. Esetleg összeraknak két iskolát, vagy valami hasonló.

2022. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
35%
#14 Te nem vagy normális…Pontosan látszik hogyan mossa ez a kormány az agyát át az ilyen idiótáknak mint neked!
2022. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
24%
Két azonos méretű sulit simán össze lehet vonni. Egy sulit fűtenek. Az első 5 órában az anyaintézmény diákjai tanulnak jelenlétiben aztán hazamennek, majd délután öt órán át a vendégtanulók tanulnak jelenlétiben. A következő héten meg időpontot cserélnek.
2022. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%

Fogalmam sincs.

Én egy vidéki, kisvárosi gimiben tanulok, de nálunk erről még nem volt szó, vagy csak a tanárok direkt nem beszélnek erről, nem tudom.

Személy szerint megvan rá az esély, persze, főleg így, hogy már néhány vállalkozás (hotel, úszoda, étterem stb.) már augusztusban bezárt.

2022. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én simán elképzelhetőnek tartom, hogy csak a középiskolák állnak át onlinera, az általános iskolák mennek tovább.
2022. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy lesz!

Gondolod, azért hoznak 18 fokos szabályt, hogy utána erre hivatkozva saját magukat tökön lőve meg bezárassák?

Az szerinted a megoldás, hogy akkor fűtsön otthon mindenki saját pénzből 0-24-ben? Ennyire még ezek sem debilek.

Mentek szépen, mint a kisangyal. Az már rég bebizonyosodott, hogy az online oktatás egyébként sem ér SEMMIT (főleg azért, mivel nem is volt, csak döglés és most is csak erre pályáztok), úgyhogy még akkor is 2x meggondolnák, ha történetesen 15 fok lenne bent.

2022. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
78%

"#11: Ha az államot nem érdekelné, mi lesz az emberek fűtésével, akkor simán piaci árat fizettetne mindenkivel, minden korlátozás nélkül."

Na ne már! Imákat is mondasz a királyod képmása előtt?

Az egész ország nem itt tartana, ha a vezetőket kicsit is érdekelné, hogy mi történik az emberekkel ebben az országban. Csak a saját zsebük tömködése a lényeg. A kisember meg akár el is patkolhat.

2022. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!