Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magyar oktatás tényleg csak...

A magyar oktatás tényleg csak a depressziót meg a stresszt hozza ki a gyerekből?

Figyelt kérdés
A kényszeres megfelelési kényszer

2022. okt. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A szülők túlzott elvárásai hozzák ki ezeket!
2022. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nem a tanarokkal van a baj. Inkabb az osztalytarsakkal,mindenfele gyerek ott sokuk nem kiegyensulyozott csaladbol jon es sok az iskolai bantalmazas, szorongas.
2022. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim szeretnek iskolába járni és a tanulás is jól megy. Egyáltalán nem stresszesek és nem depressziósak pedig az Apáczaiba járnak ami állítólag elit gimi. A gyerekeim nem érzik annak. A magyar oktatásnak teljesen más problémái vannak, de ezt most itt nem fogom részletezni.
2022. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Ennek semmi értelme . Hergelés.

Persze, aki nem akar tanulni, annak semmi sem jó.

2022. okt. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

12 évet jártam nappalin iskolába, minden volt olyan tanárom aki minden órán arról beszélt, hogy mindannyiunk csöves lesz, hajléktalan, munkanélküli, senkiházi, stb. Egyszer az egyik tanár végig beírt az egész osztálynak egy egyest, mert ilyen kedve volt.

Igen, a végén valóban elhittem, hogy csöves, senki leszek és a 12. évem már nagyon mély lelkiàllapotban telt, depresszióval, szorongással, alvászavarral, étvágytalansággal, és társaival.

Nem elit gimibe jártam.

Még a tanulást is meggyűlöltem.

Azóta egyébként rájöttem legalább mi érdekel, és most is tanulok, de már estin. Van több szakmám, és nyelvvizsgàm is. De a nappali pokoli volt. Mind a 12 év.

2022. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az agressziót is :(
2022. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!