Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez milyen bizonyít...

Szerintetek ez milyen bizonyítványnak számít 5. osztályban? Nagyon gyenge?

Figyelt kérdés

Irodalom:4

Nyelvtan:3

Történelem:4

Matematika:3

Német nyelv:5

Természetismeret:4

Töltelék tárgyak mind:5


Szerintetek ez mennyire rossz? A most 6.-as kisfiam egyszerűen egy örök lázadó. Tudna ennél lényegesen jobban is tanulni, de egyszerűen soha nem akart beállni a sorba..Mit tudnék vele csinálni? Sajnos a magatartásával is sokszor voltak már problémák..



2022. okt. 26. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Erős közepes.
2022. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, hogy teljesen mindegy!

Én mindig kitűnő voltam, hangszeren játszottam, nyelvvizsgákat szereztem, versenyekre jártam... És? Közel 40 évesen egy megkeseredett, sikertelen, szorongó, szociális fóbiás szerencsétlen lúzer vagyok. Jó, hogy egész gyerekkoromban terrorizáltak, már egy négyesért megvertek, megérte.

2022. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd élni és sokra viheti. Ez nem lényegesen rossz. Egy minimálisat rágyúrhatna, hogy felvegyék valami jobb középsuliba. De amúgy, ha határozott és életre való és ezt kombózza ezekkek a tanulmányi eredményekkel, az előnyösebb, mintha kuka stréber lenne.
2022. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem nagyon gyenge, de kicsivel jobbnak kéne lennie.Már csak azért, mert általában az a tendencia, hogy a bizonyítvány csak romlani szokott az évek előrehaladtával, persze nem törvényszerű.De amikor már valakinek 4. 5. osztályban csupa hármas a bizonyítványa, az probléma.

A te fiad még határeset.Szerintem azt a nyelvtan hármast kéne javítani legalább négyesre.A matekhoz sokaknak nincs érzéke, azt azért nem piszkálom.Egy olyan tantárgy lehet mindenkinek, amiből gyengébb.

2022. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát a lázadás valszeg nem lesz jobb tiniként se, erre figyelned kell.


Jegyek meg olyanok amilyenek. Célszerű ösztönözni a tanulásra, mert az ő lehetőségei szűkülnek így le, de helyette nem tanulhatsz.

2022. okt. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Ő csinálja jól. S külön dicséretes, hogy németből 5-ös. Egyedül, aminek hasznát tudtam venni az iskolában, azok a nyelvek voltak. Bárcsak én is lázadóbb lettem volna annak idején, vszínű egy szakmával sokkal többre vittem volna, mint egy diplomával. Egy csődtömeg amúgy is ez a jelenlegi magolós, gondolkodásra nem tanító oktatási rendszer.
2022. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
jó az.
2022. okt. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon gyenge bizonyítvány, főleg a matek közepessel. 5. osztályban tanulás nélkül, intelligenciából kellene hozni a jeles bizonyítványt. Mi lesz igy 7-8. osztályban vagy még följebb? (?)


Nekem mindegy amúgy, csak ha már kérdezted: ez vér halovány sajnos.

2022. okt. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Mit tudnál vele csinálni? Nevelni.

Nem elfogadni, hogy egy gyenge közepes tanuló.

Leülni vele tanulni, kikérdezni, nyomon követni azt, mikor van dolgozat, szakaszhatár, stb. Egyszóval törődni és foglalkozni vele, azt lehetne.

Lázadni mindenki lázad, csak a végén van, akinek lesz jövője utána és van, akinek nem.

2022. okt. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek a 9-essel. Miért nem foglalkozol a gyerekeddel? Mi az, hogy “lázad”? (?!) Egy 10 éves gyerek?


Apja nincs a gyereknek, gondolom.

2022. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!