Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elképzelhető, hogy egy TDK...

Elképzelhető, hogy egy TDK konzulens csak az első alkalmat vállalta ingyen és kellett volna neki pénzt adni?

Figyelt kérdés
Kérdeztem személyesen tőle, hogy mennyibe kerül mindez, azt mondta semennyibe, szereti ezt a témát. Első alkalommal végigolvasta, adott egy határidőt is, amire visszaküldtem neki, azóta 3x küldtem neki vissza, de egyszer sem méltatta elolvasni, mindig mentegetőzött, hogy miért nem, de majd el fogja, ne aggódjak. Sőt, az első alkalom után 2 hétig nem válaszolt, pedig előtte 15 percen belül írt becsületesen. Az, hogy nem korrekt, és nem mondja meg mennyi az órabére, meg nem kér konkrétan, sőt azt is mondta, hogy eszembe ne jusson fizetni neki, mert neki ez a munka része, ez felháborító. Mert együttműködő vagyok, ha konkrétan és célirányosan közli, hogy mik a körülmények, de most elvett tőlem rengeteg időt, lelki energiát, ehhez egyetemi oktatóként ultra nagy arc és pofa kell, ezt senki sem érdemli. Még azt is mondta, hogy én állok a legjobban és milyen jó vagyok stb., de törődni már nem volt hajlandó velem, akárhányszor visszaküldtem, semmi. Elegem van belőle, és elgondolkodom azon, hogy lemondom a TDK-t, ezt az embertelen, inkorrekt bánásmódot nem bírom.

2022. okt. 28. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam még olyanról, hogy valaki pénzt kérne a TDK témavezetésért (megkockáztatom, hogy nem is lehet ilyet). Attól persze nem korrekt, ha elvállalta és nem válaszol, ilyen sajnos van, én is rengeteg TDK-zót ismerek, akinek a konzulens azért nem hatalmas segítség, max beleolvas és mond egy-két dolgot. Mennyi ideig nem válaszolt, te milyen időközönként keresed, mikor kell leadni stb?
2022. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem pénzt vár, hanem hülye.


Váltsál, ha lehet,

2022. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam soha az életben ilyenről, hogy bárki pénzt kért volna el vagy fizetett volna ezért, vagy bármiért egy tanárnak az egyetemen. A TDK az egyetemek szívügye, mert ilyenkor az egyetem viszi a hírét a diákjain keresztül, és érdekük a legjobb dolgozatok kiküldése. Csak pocsék konzulenst fogtál ki, de az ilyesmi sajnos gyakori.
2022. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell fizetni érte. Ha szar a TDK témavezetőd akkor ez van. Olyan tanárt kell választani, akiről tudod, hogy jó és rendes. Egyébiránt értelmét sem látom a TDK-nak ne haragudj. :) Mesterdiplomáim vannak és én soha nem mentem TDK-ra, de hallottam a bizottságról is egy csupa rosszat, azoktól akik viszont mentek. Szerintem full felesleges időpocsékolás. Nem tudom, milyen tudományterületen vagy, de ennél fontosabb dolgok is léteznek, szerintem.
2022. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!