Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin első félévben milyen...

Orvosin első félévben milyen sorrendben érdemes a vizsgákat felvenni?

Figyelt kérdés
Mindenki az anatómiát akarja elsőnek, tényleg érdemes ezt? Nekünk a Semmelweisen dec22-jan8 között szünet lesz, akkor nem lehet vizsgázni. De ha mondjuk 10 napot szánnék az anatómiára, elmegyek 20-a körül és neadjisten meghúznak, akkor úgy mennék neki a szünetnek, hogy egy vizsgám sincs még meg. Nem lenne érdemes akkor pl 2 könnyebb tárgyat letudni az elején? Akik orvosira járnak, hogy szervezték a vizsgaidőszakot 1.felevben?
2022. nov. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
menj akkor a könnyebből
2022. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem orvosira jártam, de mindig az volt bennem egyetem alatt, hogy először a nehezebb tárgyakat érdemes megcsinálni, főleg az őszi félévben, karácsonykor nem sok kedve van az embernek nehéz tárgyakkal szenvedni :D
2022. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én azért vettem fel elsősként az anatómiat,ert vizsgaidőszak előtti héten volt demó az utolsó témakörből, előtte egy hónappal pedig mindenből, amit odáig vettünk. Így még bennem volt az anyag elég nagy része, csak át kellett olvasnom
2022. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem idősebb szaktársaktól kérdezősködj. Akár évfolyamcsoportban facebookon, gondolom nálatok is van. Itt azért csak nagyon elvétve találsz számodra releváns embereket. Itt rögtön 4 kommentelőből csak 1 járt orvosira :D
2022. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!