Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, hogy megy a...

Egyetemisták, hogy megy a jelenlegi vizsgaidőszak? Mennyi vizsgátok van még? Mennyi időt fordítotok most a tanulásra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 17:49
A kérdező szavazást indított:
1 vizsgám maradt
2 vizsgám maradt
3 vizsgám maradt
4 vizsgám maradt
5 vizsgám maradt
6 vizsgám maradt
6-nál is több vizsgán kell még részt vennem
53 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
2 vizsgam mar megvan, es 2 vizsga plusz 2 beadando maradt meg.
2023. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

2 vizsgám van még, de fontolgatok még javítót a végére (technikai okokból lett a legkönnyebb vizsgám “csak” 4-es).

És mondjuk úgy, hogy még Szenteste és Szilveszterkor is tanultam, mert a nehezebbik vizsgáim vannak januárban. 🥲

2023. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Nincs több vizsgám, december 21-én letudtam az utolsó kettőt.

Mindig így csinálom. Első 2-3 hétben minden nap sokat tanulok (10-16 órát), hogy utána ne kelljen vele foglalkoznom. Meg a tanulási kedvem is elfogy a 3. hétre, tehát nekem ez vált be. Jók a jegyeim és a tudásom is renben van, kapkodnak értem a cégek. (BSc, harmadév)

2023. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó éves vagyok pszichológia szakon és a legtöbb tárgyat már elvégeztem, így erre a félévre például már csak 3 vizsga maradt. Ezekből egy ötösre letudva, egy holnap, egy pedig hó végén lesz. Kemény vizsga lesz az utolsó, sajnos szeretem a végére hagyni. Ott a cél a túlélés, a holnapi pedig a 4-es minimum.
2023. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltak már vizsgáim, egy évem van vissza. :)
2023. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
6 vizsgám van még hátra. Eddigiek jól mentek, de most egyre kevesebb a motivációm tanulni. :(
2023. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ELTE jog, másodév. 9 tárgyat vettem fel erre a félévre, ebben van kettő harmadévre és egy negyedévre ajánlott is, plusz választható, mert ezt most szerettem volna megnyomni és haladni. 5 sikerült a szorgalmi időszakban, 2 a vizsgaidőszak eddigi részében, 2 maradt hátra, ezek közül az egyiket nem lett volna még muszáj felvennem ebben a tanévben.
2023. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem 1 vizsgám van még hátra, a többit sikerült decemberben letudni.
2023. jan. 5. 00:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk decemberben csak 5 napos volt a vizsgaidőszak, mikor még néhány tárgyból csak azért küzdöttem hogy egyáltalán aláírás legyen. Így még januárra 4 elég nehéz van. Ha lett volna lehetőség már letudtam volna decemberben.
2023. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 4db vizsgám lett volna,de az egyik tárgyból még félév közben,az óra végén lehetett egy próbavizsgát tenni,ami jeles lett.Decemberre maradt 3db vizsgám,az is mind jeles.Egy beadandóm van még hátra,annak január vége a határideje.

Ebben a félévben aktívan kb.3 hetet tanultam a vizsgákra.Többi időm a gyakorlati tárgyakkal ment el.

2023. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!