Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, hogy megy a...

Egyetemisták, hogy megy a jelenlegi vizsgaidőszak? Mennyi vizsgátok van még? Mennyi időt fordítotok most a tanulásra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 17:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy vizsgám van még, ebből nem is volt lehetőség korábban menni. Viszont sehogy nem tudom rávenni magam, hogy tanuljak, gyakoroljak. Szóval jelenleg katasztrófának érzem a helyzetet, de valahogy csak meglesz úgyis. :D
2023. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hét megvan, még három hátra van .

PTE ÁOK-ötödév

2023. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 Én is így vagyok az utolsó vizsgámmal, kész szenvedés tanulni, pedig leosztottam egész kis mennyiségekre a tanulandó anyagot. De tanulok rendszeresen, valahogyan úgyis meglesz, sok csoporttársam még egyetlen tárgyból sem vizsgázott. :D
2023. jan. 5. 22:03
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

December 19-én végeztem, mind 4-5 kett, egy kettes.

Hála istennek nem volt sok, mert voltak előrehozott vizsgák és megajánlott jegyes lehetőségek is. (SZTE gyógytornász szak)

2023. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ma van az utolso vizsgam, es megvagyok. Decemberben volt 3 zh, 1 kollokviumi vizsga, januarra 2 vizsgat hagytam. A januariak mar konnyebbek. Penzugy es szamvitelre jarok, elso ev.
2023. jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Még négy vizsgám van, két szóbeli (egyiknek van írásbeli beugrója is, ráadásul külön napon) és két írásbeli. Tököm kivan már velük, de sajnos nem tudtam őket hamarabbra felvenni, hogy túl legyek rajtuk. Volt, amit konkrétan meg sem hirdettek korábbi időpontban. De legalább a jövő héten legyek túl, akkor lemennek a leggázabbak és a többit meg kirázom a kisujjamból.
2023. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#16 Milyen szakon tanulsz?
2023. jan. 14. 12:41
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még három vizsga van hátra, legkésőbb lesz a legnehezebb, (neurobiosz) úgyhogy párhuzamosan kell tanulnom rá a két másikkal, ami elég stresszes, meg nem nagyon tudom beosztani, melyikre mennyit készüljek adott nap. Nyilván a legközelebbire koncentrálok legjobban, a neuro viszont túl kemény, hogy teljesen elhanyagoljam. Rengeteg tétel van, (60+) ami megnyugtat, az az, hogy a sima anatot is valahogy kihoztam hármasra tavaly.
2023. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó , hova jársz ? Annyi tétel nem olyan vészes , menni fog!
2023. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ma volt az utolsó vizsgám, az eredményt nem tudom még, de szerintem nem sikerült rosszul.
2023. jan. 19. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!