Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetem mellett dolgozni?

Milyen egyetem mellett dolgozni?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy továbbtanuljak, de a szüleim már nem nagyon tudnak támogatni.

Van aki egyetem mellett dolgozik?

Mennyire nehéz a kettőt összeegyeztetni?



2023. ápr. 27. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
6# ha egyéni vállalkozó vagy és akkor mész/csinálod amikor akarod talán kivitelezhető pl heti 5 nap suli 2 hétvégén meló, bár így meg tanulni nem lesz elég időd
2023. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nappali képzés mellett főállásban dolgozni lehetetlen, legalábbis ha normálisan bejársz, de ha az előadásokra nem is mész be, a gyakorlatokat nem tudod úgy pakolgatni, hogy mindig jó legyen. Diákmunka rugalmas beosztással működhet. A gyakornoki munka is jó ötlet (bár ez nagyban függ a szakodtól), viszont azt nem hiszem, hogy rögtön kapsz.
2023. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mi az oka az emberi randomszeru ertelmetlen cselekveseken kivul, hogy total le lettem szavazva kiveve par ember atlal, de ugyanazt irtam le csak nem azokkal a szavakkal, mint a tobbi 80 - 100% os felszavazott PHd-sok?


Raadasul ugy hogy egyetemre jarok, es latok/lattam kolisokat, nem kolisokat, gazdag hallgatokat meg szakadt gatya szegenyeket.


Valszeg csak azert mert nekem az "anonim" mellett nem minimum 4 pipa van hanem nemtom 2 - 3 ezert az automatikusan - tartalomtol fuggetlenul - hulye.

2023. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!