Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha lekéstem az info érettségim...

Ha lekéstem az info érettségim akkor buktam 1 évet?

Figyelt kérdés
Lekéstem az info érettségim kemény 10 percel és nem engedtek be, na már most ez a 5. az az választható tantárgyas vizsgám de én szakgimibe járok, és infos irányba mennék tovább, akkor most egyáltalán megkapom a bizimet csak hiányosan? Az egyetem a pontszám miatt felsem vesz és halasztatok egyévet?

2023. máj. 15. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb megtanulsz pontosan érkezni
2023. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A bkv-t sajna nem én irányítom.
2023. máj. 15. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
De el tudsz korábban indulni!
2023. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 órát hagytam rá, ott kellet volna aludjak? de nem az okoskodásodra voltam kíváncsi hanem a teendőre
2023. máj. 15. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találsz egy bekezdést:


"Mi történik abban az esetben, ha a vizsgázó nem jelent meg az írásbeli vizsgán?"

2023. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

BKV-tól igazolást kérni, hogy az érettségi napján azokon a járatokon amin utaztál, előre nem látható okok miatt jelentős késés volt (vagy baleset miatti pótlás, stb.)

A többit már az 5-ös leírta.

2023. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél 8-ra volt az érkezési idő..

Amennyiben be tudod bizonyítani, hogy rajtad kívülálló okokból késtél akkor tehetsz pótló vizsgát még ebben az időszakban.

Amennyiben nem (és sanszos, hogy ez lesz) akkor egyszerűen nem kapod kézbe az érettségid amíg ezt nem pótolod amire az őszi vizsgaidőszakban lesz lehetőséged..


Elcsépelt, de mindenhol kihangsúlyozzák, hogy fél órával korábban kell érkezni és késni nem lehet..

2023. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Októberben leérettségizel informatikából. Érettségi bizonyítvány helyett törzslapkivonatot fogsz kapni. Buktad a továbbtanulást ebben az évben.


Mivel 7:30-ra kellett volna beérned és te késtél így jogszerűen nem engedtek be.

2023. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!