Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A bajai Eötvös József főiskola...

A bajai Eötvös József főiskola, műveltségi terület tippek?

Figyelt kérdés

Láttam az oldalon, hogy az alábbi műveltségi területeket vehetem fel: magyar nyelv és irodalom, matematika, testnevelés és sport, vizuális nevelés, természetismeret, ének-zene, német vagy angol.

Esetleg valakinek vannak tapasztalatai a tanárokkal, tantárgy nehézségével kapcsolatban? Melyik a "legkönnyebben" teljesíthető szerintetek?



2023. aug. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de szerintem ne ez alapján dönts, hanem az alapján, hogy mit szeretnél tanítani utána életed végéig.
2023. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nappali vagy levelező?

Közel sem lesz ennyi lehetőség. Angol és magyar biztosan. Nappalin tesi is. És talán ének (ebből a sima is kemény, nem kell ahhoz művteresnek lenni). A német nemzetiségi nyelv, művterként nem szokott lenni.

Term.ismeret nem népszerű, pedig szerintem nagyon könnyű, ha az embert érdekli is, amit tanul (gimis biológia, azért kell alapnak, de kb elég is). Mégsem volt. Nappalin most senki, levelezőn 1 fő.

Matek végtelenül könnyűnek tűnt, de az csak kiegészítő képzésként indult előzőleg.

2023. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm!

Levelező. A tájékoztatóban még digitális kultúra is szerepel, akkor az sem valószínű, hogy lesz?

2023. aug. 11. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Digitális kultúra is kiegészítő részképzés keretében volt legutóbb már tanító diplomával.
2023. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!