Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hová tűntek az érettségik??

Hová tűntek az érettségik??

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán vettem észre hogy az oktatas.hu hivatalos honlapjáról eltűnt az összes feltöltött érettségi feladat mindegyik feltöltött tantárgyból. Ez átkerült valahova vagy végleg letörölték, egyáltalán miért ha jól működött és sokan használták? És mégis most így hogy a tehéntúróba készüljek az őszi érettségikre?? Tudtok legalább egy helyettesítő honlapot mondani?

2023. aug. 30. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Azért nagyon magas intelligencia nem kell hozzá hogy 2 másodperc alatt rátalálj olyan oldalra ahol megtekinthető tematikusan az összes korábbi érettségi feladatsor és megoldókulcs:


[link]

2023. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, nekem működik:


[link]

2023. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már volt vagy 3 ilyen kérdés az elmúlt hetekben, és eddig mindenki ugyanazt a választ kapta, amit te is az első két válaszolótól. Nem mondom, hogy király az OH oldala, de simán meg lehet találni a korábbi feladatsorokat rajta.
2023. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1/3: ja, milyen szerencse hogy mindegyik oldal ami a google ben feljön az megbízható így bármelyikről letölthetek fileokat amire érettségi van írva...

2/3, 3/3: köszönöm szépen, én az oldalon át nem próbálkoztam mivel úgy gondoltam ha megszokott módon, keresőmotoron át nem jön fel akkor megszűnt, de úgy tűnik tévedtem. Talán valamit módosíthattak a kódon, aztán jómagyar módjára ezt is elrontották, akár csak a krétát, a neptunt, vagy lényegében bármelyik magyar szoftvert/applikációt.


Mindegy, mindenesetre, ez a tegnapi kétségbeesés elmúlt, és köszönöm szépen a segítségeteket!

2023. aug. 31. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottak el semmit, csak nem a Google a keresése egyetlen módja. Nem ez az utolsó ilyen eset, amivel találkozni fogsz.
2023. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaza van a kérdezőnek, hogy az utóbbi időben én is tapasztaltam azt, hogy hiába írom be a Google-be, sokadik találatnak sem adja fel a hivatalos oldalt.


Ettől függetlenül sok oldal foglalkozik az érettségik feldolgozásával, szóval ez a „nem bízok meg oldalakban” eléggé bullshit... Elhiheted, hogy pont nem az érettségiken keresztül fognak vírusokat küldözgetni az emberek. Ha meg mégis, erre találták ki a vírusvédelmet.

2023. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az oktatas.hu kezdőlapjáról pillanatok alatt meg lehet találni, logikus menüszerkezetben. Saját magával tol ki, aki azt hiszi, hogy a Google a világ közepe, és gondolkodás helyett mindent azzal kell intéznie. Ilyet soha senki nem ígért. Nem az oktatas.hu, nem a Google és nem a világ hibája.
2023. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!