Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetemisták! Jó...

Debreceni egyetemisták! Jó szakdolgozat kötő helyeket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Lassan bekéne köttetnem a szakdogámat, ti milyen helyet ajánlátok? Olyat aminek jó a híre, illetve amiket ti is használtatok?

Továbbá olyan helyet is keresek, ami megírná a CD-t is.

Láttam az egyetemnek is a kötészetét, illetve a Cybercafe-t ismerem. Egyéb van?



2023. szept. 22. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

“bekéne köttetnem”


Átnézetted korrektorral?!

Hogy vettek fel, ha helyesírásból buktál?

2023. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy került bele egy helyesírási hiba. Megnyugtatlak, a szakdolgozatomat körültekintőbben írom meg, mint egy hirtelen felindulásból született kérdést majdnem éjfélkor.

Ha már itt vagy esetleg a kérdésre is tudnál válaszolni? Nagyon megköszönném!

2023. szept. 23. 07:50
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

CD??? Ez melyik Kar ahol még CD kell és be kell köttetni a megírt anyagot????

Évek óta minden szakdoga, diplomadoga, doktori stb egységesen a DEA-ba kerül feltöltésre és nem kell CD-vel, meg mással kínlódni (max csak magadnak kötteted be, emlékbe).

2023. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na ez egy jó hír. Felsőbb évesekkel beszélgettünk és ők említettek valami CD-t, de akkor lehet úgy értették, hogy az már nem kell.

Mindenesetre ez tényleg jó hír.

2023. szept. 23. 08:11
 5/9 A kérdező kommentje:

Most megkerestem a formai követelményeket. Itt azt írják, hogy "1 bekötött példányban, és 1 db CD-n (felcímkézve, név, szak, tagozat, dolgozat címe, a diplomamunka hátoldalába rögzítve)".

Igaz, hogy ez a dokumentum 2020 óta nem volt frissítve, de a DEA-ba való feltöltés is ott van.

Szóval a kérdésedre válaszolva ez a MÉK kar.😅

2023. szept. 23. 08:40
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Tuti, hogy nem fog kelleni a CD. Én voltam már a BTK-n, most a GTK-n vagyok, mindenhol csak a DEA kell. Szerintem nálatok is, és majd jönni fog Neptun üzi a pontos követelményekről. :)
2023. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Legyen úgy.😁

Végső esetben a konzulensesemtől is megkérdezhetem ezt, ha esetleg úgy alakulnak, csak sajnos nehéz vele.😅

2023. szept. 23. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

Akkor inkább a szakfelelőst kérdezd meg, hogy mi az elvárás. Ilyen hülyeségről hogy CD-n kelljen beadni még én se hallottam. Mármint elhiszem neked, hogy ez van a követelményekben, csak sehol másutt nem csinálják így. DEA + papír alapon leadod és ennyi.


De ha kell, az egyetemi fénymásolókban valószínűleg tudnak neked CD-t írni. Legalábbis ahova én járok az Egyetem téri részen, ott lehet. (Egyszer nekem is kellett egy pályázathoz CD-n leadni a digitális példányt.)

2023. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont most beszéltem egy tavaly végzettel és ő is sajnos azt mondta, hogy kell CD-t írni, mert azt teszik el a tanszéken.
2023. szept. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!