Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE gazdálkodási és menedzsmen...

BGE gazdálkodási és menedzsment szak levelező vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran kell bemenni pénteken, illetve szombaton oktatásra?


Milyen színvonalú az oktatás, nehéz elvégezni?


Nehéz / könnyű elhelyezkedni a kapott tudással?



Egyéni, és ismerőstől származó véleméyneket is nagyon megköszönöm



jan. 31. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Online van a levelező, nem kell bemenni sehova, csak vizsgázni.

Nehéz általánosságban írni, főleg, hogy nem írtad, hogy mi a cél, milyen háttérrel jössz stb.

jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az online az szombatonként van, vagy péntekeken is? Illetve minden héten, vagy csak pl 2 hetente? Leginkább azért érdeklődöm ez iránt, hogy kb tudjam milyen szerződést kell majd kötnöm a céggel, ha munka mellett tanulok.


A matektól tartok egy kicsit, mert az nem az erősségem, és diszkalkuliás vagyok, de sok tanulással ezt eltudom majd remélhetőleg nyomni.


Korábban szoftverfejlesztést tanultam, utána szakami jegyzék szerinti képzésben elvégeztem a Kereskedő és Webáruházi technikus képzést (nincs emelt szintű érettségim, szóval ezt fogom beszámíttani). Jelenleg terméktámogatóként dolgozok, 1,5 éve, e mellett szertném csinálni az egyetemet majd, és jövőre valószínűleg lesz lehetőségem átmenni SALES területre, hosszútávon menedzsmenti szerepbe szeretnék dolgozni, de a ranglétrát betartva természetesen.

febr. 1. 06:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindket nap, tulajdonkeppen ez tavoktatas. Minden heten vannak orak. Amiket altalaban feltesznek utana, visszanezhetok ha olyan a targy.

Nem tudom mennyire komoly a diszkalkulia nalad, de matekkal nem csak matekon fogsz talalkozni. Az alapozo targyak nagy resze matekos, szamolos. Ugye van a gazdasagi matek, statisztika, de ott van a kozgazdasagtan 1-2, vallalati penzugyek, 3 felevnyi szamvitel stb.

febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!