Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumi videóval zsarolnak...

Gimnáziumi videóval zsarolnak a gimis volt gimis osztálytársaim és próbálnak tönkretenni?

Figyelt kérdés
Anno 18 éves koromban, pont a szülinapomon leitattak és felvették videóra. Igazából csak úgyy indult, hogy iszunk egyet rá. A micskok átvertek. Szerencsére semmi olyan nincs rajta egy pohárral a kezemben táncikálok, meg szórakozunk. Nem vagyok meztelen, ninvs semmi olyan rajta. Anno végigment az iskolán, lejárató csoportot is csináltak. A szüleimnek nem mertem elmondani, mert csak engem okoltak miatta, így feljelenteni sem tudtam a mocskokat. Az osztályfőnököm meg végignézte velük és röhögött rajta, nem tett semmit. Akkor olyan is volt, hogy a táskámból kilopták a telefonomat és csak 40 perc után tudtam óra közepén visszaszerezni. Mint elballagtam az egyetememre is elküldték, illetve próbáltak utána is zaklatni, lejáratni. Ha szóltam nekik, nekik állt még feljebb.
febr. 24. 20:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Már pedig fel kell jelentened őket! 18 év felett nem kell hogy a szüleid tudjanak róla, már szabad ember vagy.
febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnának tönkretenni egy videóval, amin becsiccsentve táncolsz? Ha felszívnád magad végre, és megrántanád a válladat, rég túl lennél az egészen.
febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltak mimdenhol lejáratni vele, az egyetemi csoporttársaimnak küldözgették, az egész városban, anyám munkahelyére stb.


Egyébként nagyon durva banda volt, a telefonomra is nagyon kellett vigyázni, mert többször ellopták és egyszer valamiért le volt véve a kód, valamit csináltam rajta és 40 percig náluk volt...

febr. 25. 14:41
 4/4 anonim válasza:
Fel tudod öket jelenteni zaklatás és becsületsértés miatt. A telefonos történet pedig lopás.
febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!