Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van így esély átjelentkezni...

Van így esély átjelentkezni az Óbudai Egyetem GTK-ra?

Figyelt kérdés

Veszprémbe járok egyetemre, és több okból kifolyólag át szeretnék jelentkezni ugyanerre a szakra amin jelenleg tanulok (gazdálkodási és menedzsment) az ÓE-re a székesfehérvári GTK-ra.

Jelenleg a 4.félévemben vagyok. Elolvastam a követelményeket, mindnek megfelelek, illetve azt nem tudom pontosan, hogy megvan-e 30 beszámítható/ekvivalens kreditem, ezt hogy tudnám kideríteni? Valamint az valóban lehetséges, hogy az egyetem nem kér egy bizonyos átlagot az átvételéhez?

Valakinek van valamilyen tapasztalata? Sajnos az újrajelentkezésről lecsúsztam, így ezt szeretném megpróbálni. Az ÓE GTK tanulmányi osztályán érdeklődjek? Első diplomám lesz szóval igen zöldfülű vagyok a témában, nagyon megköszönném ha tudna valaki olyan segíteni akár privátban is, aki jártas a témában.


márc. 21. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A jelenlegi képzésed tantárgyi tematikáit / tárgyleírásait kell összehasonlítanod a KGK-s tárgyak tematikáival. Aztán ha azok bizonyos százalékban megegyeznek akkor ekvivalensek. Ezt egy kreditátviteli kérvény formájában kell majd benyújtani, hogy milyen tárgyat mire szeretnél megfelelteni.

Fehérváron a Keleti Károly Gazdasági Karnak van a kihelyezett képzése, így a legcélravezetőbb az lenne, ha náluk a tanulmányi osztályon érdeklődnél.


Tudom, hogy nem tartozik a kérdéshez, de az Óbudai Egyetem idén indított először gazdasági képzést fehérváron, így ebből az okból kifolyólag csak elsőéves hallgatók vannak. Ez nem tudom mennyire probléma számodra.

márc. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!