Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, hogy matekból...

Mit csináljak, hogy matekból ne bukjak meg?

Figyelt kérdés
10. es vagyok és nagyon nem értem a matekot. Minden tárgyból 4-5 ös vagyok teljesen jók a jegyeim, de matekból éppen hogy ütöm a kettes szintet. Nagyon frusztrál az egész matekra 0 életkedvvel ülök be. Ha sokat készülök az adott témából akkor is max 2 est érem el (nálam ez siker).

ápr. 17. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha kiderülne hogy diszkalkuliás vagy, akkor felmentenének matekból. Érdemes lenne kivizsgáltatni. A többi reál tantárgy hogy megy?
ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Csatlakozom #1-hez, de megkérdezném, az osztályátlag mennyi? A többi diák is rosszul teljesít metekból, vagy vannak többen is, akik 4-5-ös jegyeket szereznek?

Otthon, vagy magán úton van segítséged? Esetleg egy felsőbb éves, jól tanuló iskolatárs csokiért nem tud korrepetálni kicsit?

Esetleg itt is találhatsz segítőkész évfolyamtársakat: [link]

ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
40%
Tanuljál!
ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A többi real tárgy sem az erősségem. Az osztályátlag 3,70, általában a koliban lévő nevelővel próbálunk készülni, de van amikor youtube on nézek videókat. Nagyon nehezen megy hiába fektetek bele rengetek időt. De személy szerint nem is szeretnék ilyen irányokba tanulni tovább.
ápr. 17. 11:45
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Na hát akkor ez jó hír, én a diszkalkukia vizsgálattal megpróbalkoznek. Csak a matek érettségi tárgy, menj át aztán nem lesz vele több dolgod
ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
56%
Matekból fel vagyok mentve... Átérzem, és a felmentés sokat segített, neked is ajánlom.
ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hülye ötlet, de valahogy próbáld meg szeretni. Valószínű én is csak "szerelemből" voltam jó matekból, az iskolai szint szuperül ment, de ha elküldted versenyezni, ott elvéreztem, mert tele volt kombinatorikával és társaival. Először csemegézd ki, amit szimpatikus, majd idővel megjön a kedved a többihez is.
ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs már régóta egy matektanár melletted? Akivel legalább egy héten egyszer átvennéd, amit tanultatok.
ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Hogyan tanulod? Mennyi időt szánsz rá?
ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Musztafa Kebab ***** válasza:
64%
Én anno felmentést kaptam belőle, ami megdoldotta ezt,de okozott 2 problémát: később bizonyos helyekre nem vették fel engem, gyűlöltek és csúfoltak miatta a gonosz és irigy osztálytársaim, hogy nekem nem kell velük szpnom.
ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!