Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jelenleg nincs lehetőségem...

Ha jelenleg nincs lehetőségem csak az alábbi sulikból választani-nem hülye vagyok csak bejárni nem tudok-akkor sztetek mi a sorrend? Bkf kjf sze szf

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem tudsz bejárni?? nem értem... ha már budapesti sulikat nézel, akkor nem mindegy, hogy hol van? bérletet így is úgy is meg kell venni, az, hogy fél órával többet vagy kevesebbet kell-e utazni, már tök mindegy szerintem... nem ez alapján kellene választani.
2010. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem e miatt nem tudok
2010. nov. 4. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért?? tényleg nem értem.
2010. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem ez a lényeg
2010. nov. 4. 16:39
 5/13 anonim ***** válasza:

jó.

és mégis melyik szakokra akarsz menni ezekben a sulikban? mert nagyon nem mindegy.

de még mindig nem értem, hogy miért könnyebb bejárni mondjuk a bkf-re, mint a bme-re...

2010. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

na,jó. 2 pici gyerekem van,és olyan suli kell ahová lehetőleg nem kell bejárni mert nem nagyon tudnék!! csak táv,vagy max levelező szak lehet.


ez van.:)

2010. nov. 4. 16:45
 7/13 anonim ***** válasza:
levelezőn mindenhol lehet tanulni, mi szeretnél lenni? melyik szakot nézted ki?
2010. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
gazdálkodás,turizmus vagy marketing. keresztflkévben csak ezek jöhetnek szóba..
2010. nov. 4. 16:48
 9/13 A kérdező kommentje:
mármint ezek a sulik. illetve még gdf,meg tpf de ezekről már mondták h nem túl jók
2010. nov. 4. 16:49
 10/13 anonim ***** válasza:
ha várnál őszig, akkor akár a BCEre vagy a BGFre is mehetnél ilyen szakokat tanulni levelezőn : ugyannyiba kerül kb, de sokakl magasabb a színvonal sé a presztizs, ami még jól jöhet majd munkába álláskor, plusz lehet hogy több szak közül is választhatsz
2010. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!