Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A te gimidben van (volt)...

A te gimidben van (volt) kötelező tornadressz és köpeny? És ez mikor volt?

Figyelt kérdés

Ill. egyéb fura szabályok ?


http://www.youtube.com/watch?v=blhuMiSHoPM


2011. márc. 5. 09:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem fura szabály

A tornadresszre fel lehet venni

pl. tréning gatyát

2013. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Még a tornacsukára is volt előírás -
2015. máj. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Meg vidéken (talán) nem voltak annyira szigorúak

e tekintetben -

2015. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én 2009-ben végeztem a gimiben, akkor még végzősként is kellett dresszt hordani, köpeny meg nem volt. A húgom 2012-ben ment ugyan abba a gimibe és nekik már dressz sem kellett.
2018. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ahova jártam suliba, javarészt lányok jártak, mert régen lány iskola volt, mármint gimnázium.


Amikor én kezdtem 2007 ben akkor kötelező volt tornadresszben tesiznünk, mert ez volt a szabály, a tanárnő mondta hogy azért nem enged rávenni semmit, mert így jó a mozgás és alapból kevés fiú van az iskolában ők egyszerre tesiznek évfolyamon beül, meg 0. vagy 7. vagy 8. órában tehát ne féljünk attól hogy ők fognak bámulni mert a terembe nem tehetik be a lábukat. A következő évben igazgató váltás volt, és összevontak egy szakiskolával ami végett új épületbe kerültünk át, és mivel több fiú lett meg majdnem új tanárikar így új tesitanárt kaptunk. Sokan dresszben jelentünk meg mert biztosak voltunk hogy kiabálás lesz belőle ha nem lesz rajtuk, aztán a férfi tesitanárunk közölte hogy ő kényelmes ruhát vár el, ami egy fekete rövidnadrág, és egy fehér póló, ha szükséges akkor melegítő együttest is viselhetünk, mindegy milyet csak sportolásra alkalmas legyen ennyi volt a kérése. Egyből mindenki eldobta a dresszét jó messzire és felvettünk rendes ruhát. Mondjuk én jártam külön néptáncra sulin belül, na ott kérték a dresszt szoknyával de az mégis jobb volt egy fokkal.

2018. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!