Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely szakokat hívjátok "büfész...

Mely szakokat hívjátok "büfészaknak"?

Figyelt kérdés
Melyik szakokra mondják leginkább, hogy "büfészak", "ruhatáros" stb.?
2011. márc. 28. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

23:37

A kommunikációnak több gyakorlati haszna van a mindennapi életben mint az irodalomnak és a történelemnek. Én is szívesen tanulnék kommunikációt, lehet, hogy egyszer abba is belevágok levelezőn, de jelenleg mérnöknek tanulok. Ettől függetlenül az igaz, hogy kommunikációval se lehet elhelyezkedni, de engem vonz a kommunikációs tréning, a viselkedés kutatás stb. stb..

2011. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
51%
Hát, ha neked a jogász büfészak parasztarc, akkor neki lehet állni, aztán majd megtudod hol lakik a magyarok istene...
2011. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

utolsó lol...:D

nekem főleg a btk-s szakok jutnak róla eszembe, de nem azért mert nem tartom fontosnak,csak ahogy már feljebb is írták manapság már bárki elvégezheti, de tény h jó dolog. Én is szívesen tanulnám ha lennének vele kilátásaim :)

A jogászt sem tartom büfésnek, nem kedvelem őket de az más kérdés...:D Sokaktól hallottam h így puskáznak úgy puskáznak aztán jó napot, hát nekem 8, úgyse fognak elhelyezkedni ha apuci nincs jelen.

2011. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
63%
Hát, nem tudom, melyik jogi egyetemről hallottál, de nekünk az utolsó cseppig kiszívják a vérünket és nagyon sokat követelnek. Az meg, hogy apuci/anyuci kit és hová nyom be, nem csak a jogászoknál van így, de ezt tuti Te is tudod.
2011. márc. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
hát a jog nem épp könnyű, én is arra jártam, de most hagyom ott, mert másh alakul az életem, nemzetközi gaz-ra jelentkeztem most... na, de büfé szak a kom. és médiatud.biztosan, a nemzetközi tanulmányok, politológia olyan szempontból,ha nincs mellette másod nem ér semmit...
2011. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
78%
A bölcsész kar szakjaira, igen, kivéve a nyelvek, szerintem az még mindig sokat ér. Szerintem a jogász nem az, viszont az általam választott un. igazságügyi igazgatás már inkább, bár örülnék, ha valaki vitatkozna velem..: ) Jól hangzik,és nem hülyéket képeznek, de eddig egyetlen olyan álláshirdetéssel találkoztam, ami ezt a diplomát írta elő. Gondolkodom is rajta, hogy váltani kéne.
2011. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!