Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan itt aki ide fog...

Van olyan itt aki ide fog járni szeptembertől? Illyés Gyula gimnázium (Dombóvár). Vagy van itt olyan aki ide jár már?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Tegnap kaptam meg a levelet hogy felvettek. Emelt szintű matematika-informatika tagozatra fogok járni. Van itt olyan aki velem együtt ide fog jönni?

Vagy aki erre a tagozatra jár már? Esetleg aki ebbe a suliba jár csak nem erre a tagozatra? Jók a tanárok? Milyen a közösség? Írták hogy lesz gólyatábor augusztusban. Érdemes elmenni? Jó lenne megismerni pár embert aki ide fog jönni, vagy aki ide jár már.


2011. ápr. 22. 11:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/151 anonim ***** válasza:
100%
és ne titkolozz. :D mert egy titok akkor marad titok, ha a titkolo fél HALOTT. Meg akarsz halni? :O nemhiszem.. szeretnél még élni ebben a csodálatos, de egyben ijesztő iskolában, ahol a szecskaavatód nagyon nagyon hátborzongató lesz. Nagyon durván meg fognak szivatni, nekem elmondték, h a TE feladatod mi lesz. Tuti bepisilsz a rénszarvasos alsonadrágodba, amit karácsonyra kaptál még 2 éve.. Szoval mi , 8adikosok, mindent tudunk, és mi vagyunk a legeslegijesztöbb osztály az egész világon. H.N
2011. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/151 A kérdező kommentje:
Előbb járd ki a 8-at és utána pofázz.
2011. szept. 10. 17:39
 73/151 anonim ***** válasza:
100%
a legutóbbi szecskaavatón az egyik gyerek a balesetin kötött ki, mert kitört az egyik foga, szval én a helyedben nem mennék el a szecskaavatóra, vagyis legalább elötte a tanárra bíznám a felelösséget...eléggé durvák szoktak lennni:SS a portástól sok mindent hallani, de ha gondolod kérdezd meg a kertészt, vagy nézz be a 8.n osztályba, ahol immáron akciósan kaphatsz meg első kézről információkat többek között a szecskaavatórol
2011. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/151 A kérdező kommentje:
van msn-ed? beszélhetnénk.
2011. szept. 10. 17:49
 75/151 anonim ***** válasza:
100%
van msn-enem , beszélhetünk
2011. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/151 anonim ***** válasza:
100%
Egy szabad demokrata országban élünk, ahol van olyan, h szólásszabadság. Jaa, de ezt te nem is tudhatod, mert a belvárosiban nem tanitanak ilyeneket, ott csak tanár meg diákverés van kb. És te NE pofázz nekem , mert ha szembenézek majd velem, tuti beijedsz, és nem lesznek ott a 'haverjaid', h megvédjék a szöszke fejedet..
2011. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/151 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom hogy ülsz ,és hogy ebben a pillanatban vettél levegőt,de most ne pislogj mint szoktál.!Igaz e hogy a lábaidon állsz ,és nem látsz el az egyik szemedből a másikba? Tudom hogy a gimibe vagy b-s ,és hogy a 2. emeleten vagy,ott volt tavaly matekunk.. Tudom hol ülsz,és mit ettél ma. Láttál e már életedbe kutyát,éshogy voltál már a sulibüfé közelébe.Ugye mind igaz? ;)
2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/151 anonim ***** válasza:
100%
én meg tudom, h titokban rágod a lábkörmödet, és minden nap pontban 11kor és délután 5kor szoktad túrni az orrod . H.N
2011. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/151 anonim ***** válasza:
100%
Kedves HN légyszi ennél jobban ne járass le minket:$
2011. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/151 anonim ***** válasza:
100%
mert? am kérdezö, sejted, ki vagyok? vagy halvány hupilila gőzöd sincs rola? amugy a hupililárol jut eszembe. Van egy polod, ami irtó gáz. Kék, és nincsenek ujjai, és abban voltál valamelyik nap. Ha csajozni is akarsz, akkor ne vedd fel az.. Neem, ha csajozni akarsz, akkor keresd fel a világ legeslegjobb plasztikai sebészét, és szabasd át mindenet. gondolom, már kitláltad, h HN vtam..
2011. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!