Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan itt aki ide fog...

Van olyan itt aki ide fog járni szeptembertől? Illyés Gyula gimnázium (Dombóvár). Vagy van itt olyan aki ide jár már?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Tegnap kaptam meg a levelet hogy felvettek. Emelt szintű matematika-informatika tagozatra fogok járni. Van itt olyan aki velem együtt ide fog jönni?

Vagy aki erre a tagozatra jár már? Esetleg aki ebbe a suliba jár csak nem erre a tagozatra? Jók a tanárok? Milyen a közösség? Írták hogy lesz gólyatábor augusztusban. Érdemes elmenni? Jó lenne megismerni pár embert aki ide fog jönni, vagy aki ide jár már.


2011. ápr. 22. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
100%
én gimis vagyok :) háát elmegy.a tanárok aranyosak, mondjuk van egy kettő aki nem. nem kell a taulásban annyira megszakadnod, ha eddig is jól tanutál. én kisgimis vagyok, és elég rég voltam gólyatáborba, de az nem volt valami nagy szám. koliban aludtunk , első nap megnéztük a sulit, második nap simontornyára meg ozoára mentünk. nagy szerencséd van, ha jó osztályfőnökötök lesz:) nekem annyira nem jó, mert eléggé 'nyálas' ahhoz képest hogy tesitanár, és mindig kivételezik z igazagtó lányával, kai az osztálytársam.:) szvl nnyira nemrosz gimi, de a közösségi élet igazából nincs meg.
2011. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
86%

Első válaszoló szerintem ismerjük egymást. :D:D

Az, hogy milyen a közösség osztálytól függ, suli, tanárok nem nagyon tesz érte.

A gólyatábor szervezése nem valami csodálatos, de ha jófej emberkékkel kerülsz össze, akkor jó lesz. :)

Vannak jobb tanárok és vannak borzalmasak, nem kell megszakadni, bár tanulni néha nem árt.

Osztályfőnökünkért én sem vagyok oda túlságosan, de hát ez van. Amúgy a gimi nem rossz suli, ha jó osztályba kerülsz, szeretni fogod. ^^

Szintén kisgimis vagyok egyébként.

2011. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tök jó.

az előző 2 hozzászolás 2 osztálytársamé... hmm :DD

amugy nem olyan rossz,a golyatábor annyira emlékszem,h az asztalon rendeztünk kiskoncertet.. lesz tábortűz,meg ilyenek nektek is. az ozorán kirándulás bocsánat de valami rettenetesen de unalmas és rossz volt...mind1-de legalább tök jol összehaverkodsz a többiekkel még agyonunjátok együtt.. :D

a tanárok meg hát tudnánk mesélni :))

2011. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim ***** válasza:
100%
azbiztos:DDD főleg a nyálas tesitanáról ;)
2011. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 anonim ***** válasza:
100%

Naja, úúúgy imádjuk őt. :D

Na de első te ki vagy? :D

Harmadik téged tudlak.^^ Ozora dögunalmas volt, előtte nem olyan rémes.

2011. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 anonim válasza:
100%

Úgy tűniok csak a mi osztályunk válaszolgat ;)

Tehát: a tanárok.... hát ki milyen, valaki jó valaki rossz, de nem fogoid megbánni ha idejössz...

az osztályközösség attól függ, milyen diákok jönnek.

És a gólyatábor. szerintem érdemes elmenni, mert megismered az osztálytársakat, és a sulit is (többé kevésbé)

(egyébként drága kisgimis osztályom, ne itt beszéljétek meg, hogy ki kicsoda ;) )

2011. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Jöhet még aki mesélne valamit. Bármiről írhattok. Írhattok privátba is nekem.
2011. máj. 12. 14:51
 8/151 anonim ***** válasza:
100%
és a belvárosiban melyik osztályba jársz?? 8c, vagy 8b??:O
2011. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 A kérdező kommentje:
a 8/c. járok A 2. legrosszabb osztály az évfolyamon
2011. máj. 18. 15:40
 10/151 anonim válasza:
100%

helló osztálytársaim... :D

én is kisgimis vagyok, és szerintem érdemes ide jönni. A gólyatábor programja dögunalmas, de közben sok embert megismersz, ezért érdemes elmenni. A tanárok -többnyire-jófejek, a közösség nálunk egész jó.

(tényleg milyen vicc már, hogy az összes válaszoló az osztálytársam :D )

2011. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!