Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan itt aki ide fog...

Van olyan itt aki ide fog járni szeptembertől? Illyés Gyula gimnázium (Dombóvár). Vagy van itt olyan aki ide jár már?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Tegnap kaptam meg a levelet hogy felvettek. Emelt szintű matematika-informatika tagozatra fogok járni. Van itt olyan aki velem együtt ide fog jönni?

Vagy aki erre a tagozatra jár már? Esetleg aki ebbe a suliba jár csak nem erre a tagozatra? Jók a tanárok? Milyen a közösség? Írták hogy lesz gólyatábor augusztusban. Érdemes elmenni? Jó lenne megismerni pár embert aki ide fog jönni, vagy aki ide jár már.


2011. ápr. 22. 11:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/151 A kérdező kommentje:
bocs. ma olvastam el csak az üzenetedet. Nem én jelentem meg túratáskával. Egy fekete nike táskában járok suliba. 9/b járok. Amúgy nem jöttetek fel értem vagy én nem voltam ott akkor? A másodikon vagyunk. De miért akarod hogy lemenjek a 8.n-be? Ma volt óránk az infótanárral majdnem elaludtam olyan unalmas volt 1 hónapig be se kapcsoljuk a gépet csak unalmas elméletet fogunk venni. Ja Erdély tényleg jó fej ma se tanultunk még nála pedig töri lett volna.
2011. szept. 2. 13:44
 52/151 anonim ***** válasza:
100%

Értem, én amúgy egy másik vagyok, nem H.N. :D mind1

Szóval azért kéne lejönnöd, mert kiváncsiak vagyunk rád meg ilyesmi XD ÉS hát infon mi is ezt csináltuk, viszont amikor írtunk elméletből, akkor ,,lehetett" puskázni.

Erdélyivel, akkor tényleg nagyon jól jártatok, mert mi már tegnap is tanultunk... És igen, inkább te gyere le, mielött mi megyünk föl :DDD

2011. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/151 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy kezd icipicit égő lenni, nem?

Infó csak rosszabb lesz, de a jó hír, hogy simán tudsz puskázni.

2011. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/151 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!Igen,beégtünk. Mindegy..:D


De majd hétfőn gyere le,vagy felmegyünk.mindegy:$

2011. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/151 anonim ***** válasza:
100%
hétfön, 3. ora elött legyél a 2. emeleten, a korlatnal :D ne felejtsd el !! 8adikosok, azért 3.ora elött, mert 3.oránk oföi, nemkell sietni :) DE TE? KEDVES ISMERETETLEN, LEGYÉL A KORLÁTNÁL A 2. ÉS 3. ORA KÖZTI SZÜNETBEN :D köszipuszi: H.N :D
2011. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/151 A kérdező kommentje:
Nekünk földrajz lesz a 3. óra az ofővel. De miről lesz szó? Miről akartok velem beszélni?
2011. szept. 4. 11:13
 57/151 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk engem is érdekelne;D
2011. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/151 anonim ***** válasza:
100%
en kivancsi vagyok, h nezel ki xDDD H.N :D
2011. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/151 anonim ***** válasza:
100%
haha, ha föcitek lesy, ora elött Erdélyi majd befigyel, mert ora elött már az ajto elött van mindig :D H.N
2011. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/151 anonim ***** válasza:
Tudjuk kivagy :O ;)
2011. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!