Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan itt aki ide fog...

Van olyan itt aki ide fog járni szeptembertől? Illyés Gyula gimnázium (Dombóvár). Vagy van itt olyan aki ide jár már?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Tegnap kaptam meg a levelet hogy felvettek. Emelt szintű matematika-informatika tagozatra fogok járni. Van itt olyan aki velem együtt ide fog jönni?

Vagy aki erre a tagozatra jár már? Esetleg aki ebbe a suliba jár csak nem erre a tagozatra? Jók a tanárok? Milyen a közösség? Írták hogy lesz gólyatábor augusztusban. Érdemes elmenni? Jó lenne megismerni pár embert aki ide fog jönni, vagy aki ide jár már.


2011. ápr. 22. 11:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/151 anonim ***** válasza:
100%
és ti bogaraim melyikek vagytok ? :DDD sztem ebből rájöttetek én ki vagyok ;D
2011. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/151 anonim ***** válasza:
100%
bogaram még mindig nem vágom.:$
2011. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/151 anonim ***** válasza:
100%

s.k.v. yeahhhhhhhhhh;D

de aztán ti is mondjátok meg:D :$

2011. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/151 anonim ***** válasza:
100%

ne offoljunk szegénynek.

Kik lesznek a tanáraid? mesélhetek..

2011. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/151 A kérdező kommentje:

Erdély Tamás (osztályfőnök): Töri, Földrajz

Hajós Károly: magyar

Kocsis Imre:számtan, algebra

Mesterházyné dr. Illés Ágnes:geometria

Berta Barna : Informatika

Kisváradi Antal: kémia

Bosznai József: rajz

Tarrné Naszádos Katalin: ének

Kovács Péter: tesi

a nyelv tanárokat még nem tudom

2011. szept. 1. 13:23
 46/151 anonim ***** válasza:
100%

Erdély Tamás -szerintem jófej,ma volt vele óránk.. tanultunk.. nah m1,szerintem birni fogod,évek óta őt szavazzák meg a diákok legjobb tanárnak.

Hajós Károly- nemtudom

Kocsis Imre-őt se tudom

Mesterházyné dr. Illés Ágnes:őse tanít,de elég unszimpatikus:DD

Berta Barna : magyaráz magyaráz magyaráz és a végén fel se fogod miről.. de nem olyan rossz

Kisváradi Antal: nála lehet puskázni,és órán megéri elterelni a témát ,mer általába sikerül:D ,am jófej, 2es feleletemre adott 5öst ^^

Bosznai József: rajz

Tarrné Naszádos Katalin: Nah ezen felnevettem,róla nem írok semmit. Nála ne puskázz ,mer az egész tanári kar szemébe utolsó leszel,mer hogyha ő észrevesz onnan nincs kiút. Én tudtam nála puskázni elég sokat,de legközelebb nemmmerem. amugy róla igenis terjengenek vicces pletykák a suliba..

Kovács Péter: ő jófej, ofőnk,néha elfelejt dolgokat de ha emlékezteted nincsbaj:)

2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/151 anonim ***** válasza:
100%

Mellékesen lejöhetnél hnap a 8n be ,kérlek!

Véletlen nem turatáskával jelentél meg tnap az iskolában?:$xd

2011. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/151 anonim ***** válasza:
100%
az ma volt, nem tegnap :DDD amugy tényleg, holnap légyszi gyere le a 8-n be elsö ora elött. !! NE FELEJTSD EL: :D
2011. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/151 anonim ***** válasza:
100%
különben felmegyünk érted..
2011. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/151 anonim ***** válasza:
100%
amugy lécci tényleg gyere le , és keresd H. N-t :DD há-en, oké? ne felejtsd el. mert ha mi odamegyünk, ott semmi sem marad épen és szárazon, és te sem uszod meg egy kis hátbaveregetéssel, öregfiu :DDD
2011. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!