Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan itt aki ide fog...

Van olyan itt aki ide fog járni szeptembertől? Illyés Gyula gimnázium (Dombóvár). Vagy van itt olyan aki ide jár már?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Tegnap kaptam meg a levelet hogy felvettek. Emelt szintű matematika-informatika tagozatra fogok járni. Van itt olyan aki velem együtt ide fog jönni?

Vagy aki erre a tagozatra jár már? Esetleg aki ebbe a suliba jár csak nem erre a tagozatra? Jók a tanárok? Milyen a közösség? Írták hogy lesz gólyatábor augusztusban. Érdemes elmenni? Jó lenne megismerni pár embert aki ide fog jönni, vagy aki ide jár már.


2011. ápr. 22. 11:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/151 anonim ***** válasza:
100%

N a legjobb, ez alap.:D

Tavaly 32.000 körül volt, idén is ilyen árban mozog majd azt hiszem.

2011. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/151 A kérdező kommentje:
Tudnátok mesélni Szóka Bernadett tanárnőről? Ott volt a beiratkozásnál és neki kellett mondani hogy milyen nyelveket akarok tanulni. Lehet ő lesz a német tanárom mert tanít németet is. Egyébként én a 9/b-s tankönyvárakra lennék kíváncsi hogy tavaly milyen árban volt vagy 32 000 ft átlagban az összes tankönyvcsomag?
2011. júl. 4. 14:31
 33/151 anonim ***** válasza:
100%

nemsok a különbség az osztályokba. Bár évről évre több,és minnél idősebb vagy annál drágább..

de szerdánként bemehetsz megkérdezni,nyitva van a suli

2011. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/151 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, aki a 32.000-ret írta, én hetedikbe mentem akkor, de pár könyvem (német, töri, föci, ennyi azt hiszem, de javítson már ki valaki) így is kilencedikes volt, szóval kb. hasonló lesz.
2011. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/151 A kérdező kommentje:
Ok, majd akkor oda telefonálok a suliba. Nektek milyen volt a legelső napotok a suliban? Első nap mit csináltatok? Gondolom még nem volt tanulás. Én már nagyon izgulok az új osztályom miatt. Remélem sokkal jobb lesz mint az előző mert azt nem kívánom senkinek. Várom a válaszokat.
2011. júl. 8. 09:29
 36/151 anonim ***** válasza:
100%
az biztos, h kulturaltabbak a gimisek, de szokj hozza, h osztalyon belul is biztos lesznek kis kedvencek, erosebb egyenisegek, luzerek stb. De ha netan valami miatt csufolnanak, ne vedd a szivedre. Az elso nap nem igazan csinalunk semmit, foleg ti 9edikesekkent nem fogtok semmit csinalni, max. arrol beszelni, h miert jottel a gimiben. Es ne parazz az elso naptol, mert jol fog sikerulni. Legyel te is kedves, aranyos mindenkivel, es az mar siker lesz :)
2011. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/151 anonim ***** válasza:
100%
Haliiii:D én is egy osztálytárs vagyok és olvastam mit írtatok eddig.Arra lennék kiváncsi, h hogy tetszett a gólyatábor? 1. benyomások..stb.
2011. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/151 A kérdező kommentje:
Heló. Én 9.b leszek. A gólyatábor szerintem nem volt nagy szám. Legalábbis nekem nem nagyon tetszett. Azt hittem úgy lesznek a csapatok hogy osztályonként nem úgy hogy színenként. Én pont olyan csapatba kerültem ahol a csapat nagy része most lesz ötödike és a 9.a-b fognak járni. Összesen 2 b-s volt a csapatomban. Írj nekem privátot és még beszélünk. Te is 9.b-s leszel? Én matek informatikás. Várom válaszodat.
2011. aug. 29. 09:15
 39/151 anonim ***** válasza:
100%
jahh nem úy, én a válaszolók osztálytársa vagyok XD de az akk téll nem lehetett valami jó, h inkább az 5-ösökkelvoltál egy csapatban. Köszi a választ amúgy :D
2011. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/151 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, melyik osztálytárs vagy? :D
2011. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!