Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aszódi Evangélikus Gimnázium...

Aszódi Evangélikus Gimnázium vagy a göddölői Török Ignác gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:16
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

"hol van egyetem"


én a SZIE-t még távolról sem nevezném egyetemnek...

Sok olyan ismerősöm van aki az Aszódi Evangélikus Gimiben kettes (2!) volt matekból és a SZIE-n, gépészmérnöknek tanul.

2012. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%

nem tudom végül is melyik döntésre jutottál, de csak hogy tudd, az Aszódi nagyon jó suli! :) engem is fölvettek és ősztől ott kezdek.

~ A tanárok jó fejek de egyben szigorúak is.

~ Jól felszerelt iskola, minden megvan a megfelelő neveléshez.

~ Gondolom vallásos vagy, de ha nem az sem baj. Hidd el, a hitélet csak jót tesz veled.

~ Számos ismerősöm járt már oda, és mindenki jó véleménnyel volt róla.

2012. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én is az Aszódiba fogok járni ősztől:)
2012. ápr. 28. 09:40
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

én is ide jártam... jó is volt..kár hogy vége:(

de már az ELTE-re járok köszönet érte az EGAnak:)

2012. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 domjanvivi válasza:
végül melyiket választottad ???
2012. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
az aszódiba járok
2012. nov. 23. 20:43
 17/23 anonim válasza:
Tőlünk, fénymásoló papírt kértek, mert nincs a suliban, bár megjegyezte a tanár, hogy lehet, hogy ez már tavaszra nem lesz gond, mert nem fizették a bérleti díjat, ezért lehet, hogy fénymásoló sem lesz.Ezen ő jót röhögött, nem tudom mennyire szánta viccnek. Be kellett iratkozni a sportkörbe mindenkinek, hogy havi szinten támogassuk az iskolát. Meg még valamivel kell támogatni, az most nem jut eszembe.Nem vészes összeg, de elég érdekes így. Ez egyébként a Török Ignác
2013. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Sztem a Török Ignác nagyon jó iskola. (Én oda járok)
2013. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A másikba is felvettek (volna)?
2014. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy már nem él a kérdés,de le kell írnom. A TIG százszor erősebb gimnázium,ez nem kérdés. DE! Elegem van abból,hogy mindenki a Premontreit élteti. Csak megsúgom mindenkinek,hogy az ORSZÁG 32. legjobb gimnáziuma a TIG. A Premi? 48. ;) Akkor most miről is beszélünk?:)))))
2014. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!