Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan középsuliba fogok...

Olyan középsuliba fogok járni, ahol sok a réit nigger. Mit tegyek, hogy kerüljem a bajt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:36


Sajnos hidd el, akár ok nélkül is beléd kötnek, vagy találnak rá okot. Az elég ok nekik, hogy ők ott vannak 4-en, te meg egyedül. Általában a legnagyobb szájú kezdeményez mindig, aki egyedül egy senki, csak mivel van mögötte tezsvír, úgy nagy a pofája. Nem tudom, merre lakhatsz az országban, én Borsod megyében, ezzel talán el is mondtam mindent :D. Van egy-két tapasztalatom velük. Jó-rossz, vegyesen.


Nem mindig verni/verekedni akarnak, csak rajoskodnak, hogy megmutassák, ők a fasza csávók.

2011. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
A lényeg, hogy ne legyél ideges, megérzik rajtad, ha félsz tőlük, olyanok, mint a kutyák. Ha kötekednek vegyél mély levegőt, próbálj nyugodt maradni és határozottan szólítsd fel őket,arra, hogy te ezt nem tűröd, hagyják abba, menjenek el tőled. Ha akármilyen fizikai kontaktust létesít feléd, próbáld egy ütéssel kiütni a szószólót, lehet utána elpi.csaznak, de később nem fognak kötekedni veled, mert tudják, hogy tökös gyerek vagy, és nem félsz odak.úrni annak, aki kóstolgat. Remélem segítettem... Üdv!
2011. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
58%
MENEKÜLJ!!!!
2012. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!